Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 16-07-2020, 11:11   #1
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням Заклади відновлення зору!

Порадьте заклади де проводять операції по відновленю зору, а саме заміна кришталиків у зв'язку із катарактою. Хочу зібрати трішки статистики, хто і де робив, як все пройшло. По знайомим розпитував, усі робили абсолютно в різних місцях, і пройшло все нормально, всі задоволені. Ціни на скільки зрозумів у всіх плюс-мінус однакові, тому до цього можна не прив'язуватися.

Стоворюю тему саме тут, бо потрібно терміново, а тут більше сидить народу.

Всім дякую за інформацію!
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-07-2020, 13:13   #2
DJ_Rus
Писатель
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 219
Send a message via Skype™ to DJ_Rus
За замовчуванням

на Подолье есть центр, там всё это делают. Двое знакомых делало - всё отлично.
DJ_Rus не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-07-2020, 10:34   #3
alinz
Читатель
 
alinz's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2011
Адреса: Винница
Повідомлення: 149
Send a message via ICQ to alinz
За замовчуванням

Робив батьку півроку назад в Калинівці, задоволений. Обійшлось щось коло 13 тис око, але там і блізорукость, і глаукома, і катаракта. Батько лежав кілька днів в палаті, потім додому відправили, потім пару раз їздили на огляд. Проста катаракта дешевше. Туди постійно привозят людей з Піроговки вінницької офтальмологи, робити операції (в піроговці така масовка шо жах, 30 хв і слідуючий, конвеєр). Зараз окуляри батько не носить, баче краще мене ).

Про 3 лікарню маю відгук поганий, в товариша батько, після операції продовжував жалітись що не баче, пішли в мед.війск.центр, перевірили - виявилось, що хрусталика взагалі немає !
alinz не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-07-2020, 10:50   #4
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Всім дякую, за інформацію. До понеділка ще можливо хтось відпишиться, буду вдячний.
Також цікавить такий момент, в деяких закладах весь процес займає 2-3 дні із реабілітацією, а в деяких 15 хв. і додому. Мені цікавить, цей процес відрізняється реальною заботою за пацієнтом чи обладнанням яким роблять операцію. Ну так як із апендиксом, деякі лікарні із сучасним обладнанням видалять його і додому практично відразу, щей без шрамів практично, а в деяких лікарнях такого обладнання немає розпанахають пів живота, і два тижні в лікарні
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-07-2020, 14:33   #5
BRIDGE
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
За замовчуванням

Плануємо робити операцію. Вибрали Подільський центр зору. 15000-18000 грн за нормальної якості кришталик (але можна й за 8000-12000 грн, нам таке не треба).
BRIDGE не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-07-2020, 16:42   #6
alinz
Читатель
 
alinz's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2011
Адреса: Винница
Повідомлення: 149
Send a message via ICQ to alinz
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від FLASHproject Переглянути допис
Всім дякую, за інформацію. До понеділка ще можливо хтось відпишиться, буду вдячний.
Також цікавить такий момент, в деяких закладах весь процес займає 2-3 дні із реабілітацією, а в деяких 15 хв. і додому. Мені цікавить, цей процес відрізняється реальною заботою за пацієнтом чи обладнанням яким роблять операцію. Ну так як із апендиксом, деякі лікарні із сучасним обладнанням видалять його і додому практично відразу, щей без шрамів практично, а в деяких лікарнях такого обладнання немає розпанахають пів живота, і два тижні в лікарні
Думаю, якщо проста катаракта, то і не потрібно там лежати в лікарні. Якщо проблемна операція, глаукома наприклад разом з катарактою, то міряють очний тиск кілька разів на день, капають постійно. Тому треба кілька днів на реабілітацію та нагляд.
alinz не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-07-2020, 09:31   #7
Kamazaka
Гигант мысли
 
Kamazaka's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2011
Повідомлення: 1,292
Send a message via ICQ to Kamazaka Send a message via Skype™ to Kamazaka
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від FLASHproject Переглянути допис
Всім дякую, за інформацію. До понеділка ще можливо хтось відпишиться, буду вдячний.
Також цікавить такий момент, в деяких закладах весь процес займає 2-3 дні із реабілітацією, а в деяких 15 хв. і додому. Мені цікавить, цей процес відрізняється реальною заботою за пацієнтом чи обладнанням яким роблять операцію. Ну так як із апендиксом, деякі лікарні із сучасним обладнанням видалять його і додому практично відразу, щей без шрамів практично, а в деяких лікарнях такого обладнання немає розпанахають пів живота, і два тижні в лікарні
Робив матері двічі в подільскому центрі зору. Можу точно сказати, що треба брати кришталик найдорожчий, з фокусом та захистом від уф. променів. Реабілітації там як такої немае. В перший тиждень уникати прямих сонячніх променів та яскравого світла і звісно слідкувати щоб не було запалення та ін.
Kamazaka не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-07-2020, 16:55   #8
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Kamazaka Переглянути допис
Робив матері двічі в подільскому центрі зору. Можу точно сказати, що треба брати кришталик найдорожчий, з фокусом та захистом від уф. променів. Реабілітації там як такої немае. В перший тиждень уникати прямих сонячніх променів та яскравого світла і звісно слідкувати щоб не було запалення та ін.
А чому двічі? Чи малося на увазі на кожному оці?
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-07-2020, 23:42   #9
Se@Dog
Гуру
 
Se@Dog's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 4,563
Send a message via ICQ to Se@Dog
За замовчуванням

+3 за Подольский центр, все трое знакомых довольны, некоторые уже много лет
__________________
чем больше попробуешь, тем точнее будешь знать чего именно желаешь...
Se@Dog не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-07-2020, 13:32   #10
svv
Гигант мысли
 
Реєстрація: Apr 2014
Повідомлення: 841
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Se@Dog Переглянути допис
+3 за Подольский центр, все трое знакомых довольны, некоторые уже много лет

+4 за Подільский центр. Робив там лазерну коррекцію 11тис (по АТО шному)
svv не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 06:11. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024