Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Відпочинок, розваги та знайомства

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28-11-2022, 22:23   #16511
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Vanilka Переглянути допис
Щастя треба – плекати та водночас його треба завойовувати !
Тобто боротися та воювати потрібно не з дружиною коханця, а зі своїм егоїзмом, заздрістю, гординею, хіттю (похотью) та негативними думками. Для початку розібратися в собі, в своїх думках. Для чого тобі потрібен коханець? Можливо ти позаздрила чужому щастю? Можливо захотіла заволодіти чужим? Можливо захотіла довести комусь, чи собі, що ти найкраща, тому коханець з тобою, а не зі своєю дружиною? То це вже гординя, що теж гріх. Мрій про гарне, Всесвіт виконає твоє бажання.
__________________
Продаю

Останній раз редагувалося Andjoykin; 22:27.
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-12-2022, 14:28   #16512
Vanilka
Юзер
 
Vanilka's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2016
Повідомлення: 45
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Спочатку, з дитинства, я хотів літаючу тарілку, з фільму Політ навігатора. Потім хоча б червону фераррі. А тепер я зрозумів, що вона мені потрібна була тільки заради понтів.
Прийміть мої співчуття що у Вас немає червоної Ферарі! І за Вашою логікою - якщо мій коханий чоловік катав мене на новій БМВ яку він купив спеціально для того, щоб ми могли насолоджуватися життям - то чи не означає це що ми це і заслужили і воно нам було потрібно?
Vanilka не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-12-2022, 14:16   #16513
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Vanilka Переглянути допис
Прийміть мої співчуття що у Вас немає червоної Ферарі! І за Вашою логікою - якщо мій коханий чоловік катав мене на новій БМВ яку він купив спеціально для того, щоб ми могли насолоджуватися життям - то чи не означає це що ми це і заслужили і воно нам було потрібно?
Ну ви ж при цьому боялися якихось негативних дій, від дружини коханого? Ненавділи її? Гордилися собою, думаючи що вона лошара, що ви віджали в неї чоловіка з бмв)
Це що справжньє щастя?
Я знаю що таке істине щастя, і воно не залежить від грошей. Треба просто віднайти свое істинне я, під шарами его. На це може знадобитись не одна тисяча реінкарнацій. І коли ви віднайдете себе, своє істинне я, то станете просвітленими, позбудетесь карми, відчуєте неймовірне щастя, гармонію, та любов. Бо усвідомите, що ви і є Творець.
Так, ми духи, діти Бога. Існує тільки чиста енергія розуму, все інше іллюзія.
Час, матерія (яка активується тільки в присутності спостерігача), навіть душа - це все іллюзія, майя. І сучасна квантова фізика це вже довела науково. Наука та релігія в гармонії зі всесвітом)

І червона ламборджині мені насправді не потрібна, як і 14й айфон ) Бо в мене реально немає потреби перед кимось, чи перед собою понтуватися. Бо я не залежу від чиєїсь думки про мене, мені все одно, хто, що про мене подумає.
Хочу жити по кодексу японських самураїв )
__________________
Продаю

Останній раз редагувалося Andjoykin; 14:34.
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 25-01-2023, 13:40   #16514
Liysi
Banned
 
Реєстрація: Jan 2023
Повідомлення: 3
За замовчуванням

Стараюсь кушать правильно, но иногда хочется чего-то вкусного и вредного. Одно из любимых блюд это наггетсы в духовке. Просто в готовке и невероятно вкусно! Рецепт беру на сайте Вкусно Дома.
Liysi не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2023, 06:06   #16515
Mariabic
Юзер
 
Реєстрація: Apr 2021
Адреса: World
Повідомлення: 4
Send a message via ICQ to Mariabic Send a message via AIM to Mariabic Send a message via Yahoo to Mariabic Send a message via Skype™ to Mariabic
За замовчуванням Pozyczki na karte Krakow

Pozyczki na stronie
W dodaj inne rzeczy


Pozyczki na karte .
__________________
See here <a href=https://mala-pozyczka-online.pl>https://mala-pozyczka-online.pl</a>.
Mariabic не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2023, 03:31   #16516
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Liysi Переглянути допис
Стараюсь кушать правильно, но иногда хочется чего-то вкусного и вредного. Одно из любимых блюд это наггетсы в духовке. Просто в готовке и невероятно вкусно! Рецепт беру на сайте Вкусно Дома.
Так ведь жопа растет! Не?
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-02-2023, 21:59   #16517
Garusya
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2023
Повідомлення: 5
За замовчуванням

спробувала варення з айви притрушене сиром гауда- вау, різниця смаків створює чудову смакову палітру
Garusya не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-02-2023, 14:11   #16518
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Так жопа ведь растет. У ботов)
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-03-2023, 18:08   #16519
ViktorTf
Юзер
 
Реєстрація: Mar 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Garusya Переглянути допис
спробувала варення з айви притрушене сиром гауда- вау, різниця смаків створює чудову смакову палітру
А де таке варення можна спробувати?
__________________
Срібні прикраси balabinka

Останній раз редагувалося ViktorTf; 18:14.
ViktorTf не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2023, 17:01   #16520
Alent
Banned
 
Реєстрація: Mar 2023
Повідомлення: 33
За замовчуванням

А я шукю гарні обручки. Де бачили по знижках?

Останній раз редагувалося Alent; 16:58.
Alent не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
listopis купит, listopis хочет вибратор, дівчата купуйте нтс, кто кого жарит?, кто крайний за котлетами?, лошара без bmw, юра вас не любить


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 16:58. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024