Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Оператори та провайдери

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 10-04-2012, 15:34   #2831
Mochka
Юзер
 
Mochka's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 46
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від WhiteAngel Переглянути допис
У Вашей компании договора все разные?
А ты думаешь, что у Воли на Винницу один абонентский номер?
Mochka не на форумі   Reply With Quote
Старий 10-04-2012, 16:12   #2832
WhiteAngel
Гигант мысли
 
WhiteAngel's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2008
Повідомлення: 1,277
Send a message via ICQ to WhiteAngel
За замовчуванням

Цитата:
А ты думаешь, что у Воли на Винницу один абонентский номер?
Вы меня не поняли...
WhiteAngel не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 11:17   #2833
3G-internet
Читатель
 
Реєстрація: Jun 2011
Адреса: IT-world
Повідомлення: 119
Smile Великий комбінатор ВОЛЯ-СМАРТ!

Я отримав лист від імені компанії Воля з пропозицією внести гроші на рахунок , "для обліку, використання та якісного надання телекомунікаційних послуг Вам необхідно сплатити довільну суму на ваш договір до 1.07.2012 р"

Це що милостиня?

Окрім того, мені пояснили в контакт-центрі, що я повинен брати в оренду Ваш модем за 9.90 гр. а свій можу здати в контакт центр і мені за нього дадуть 125 гр. (при умови зміни тарифу на дорожчий)

НАВІЩО МЕНІ ЗДАВАТИ СВІЙ МОДЕМ, щоб потім ЙОГО Ж БРАТИ В ОРЕНДУ???
І чому я маю платити 9.90 щомісяця за оренду модема, якщо в мене є СВІЙ і він був куплений в Вашій компанії????

Це що за шахрайські комбінації?
3G-internet не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 11:21   #2834
3G-internet
Читатель
 
Реєстрація: Jun 2011
Адреса: IT-world
Повідомлення: 119
За замовчуванням ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЙСЬКА ОБОРУДКА!

Я отримав лист від імені компанії Воля з пропозицією внести гроші на рахунок , "для обліку, використання та якісного надання телекомунікаційних послуг Вам необхідно сплатити довільну суму на ваш договір до 1.07.2012 р"

Це що милостиня?

Окрім того, мені пояснили в контакт-центрі, що я повинен брати в оренду Ваш модем за 9.90 гр. а свій можу здати в контакт центр і мені за нього дадуть 125 гр. (при умови зміни тарифу на дорожчий)

НАВІЩО МЕНІ ЗДАВАТИ СВІЙ МОДЕМ, щоб потім ЙОГО Ж БРАТИ В ОРЕНДУ???
І чому я маю платити 9.90 щомісяця за оренду модема, якщо в мене є СВІЙ і він був куплений в Вашій компанії????

Це що за шахрайські комбінації?
3G-internet не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 11:47   #2835
VOLIA_SUPPORT
Читатель
 
VOLIA_SUPPORT's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2011
Повідомлення: 80
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 3G-internet Переглянути допис
Я отримав лист від імені компанії Воля з пропозицією внести гроші на рахунок , "для обліку, використання та якісного надання телекомунікаційних послуг Вам необхідно сплатити довільну суму на ваш договір до 1.07.2012 р" І чому я маю платити 9.90 щомісяця за оренду модема, якщо в мене є СВІЙ і він був куплений в Вашій компанії????
Це що за шахрайські комбінації?
Інформація надана Вам у відповідь на аналогічне особисте повідомлення. Перевірте повідомлення. Дякуємо за зворотній зв'язок.
VOLIA_SUPPORT не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 11:51   #2836
Qguy
Читатель
 
Qguy's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2012
Повідомлення: 89
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 3G-internet Переглянути допис
Я отримав лист від імені компанії Воля з пропозицією внести гроші на рахунок , "для обліку, використання та якісного надання телекомунікаційних послуг Вам необхідно сплатити довільну суму на ваш договір до 1.07.2012 р"

Це що милостиня?

Окрім того, мені пояснили в контакт-центрі, що я повинен брати в оренду Ваш модем за 9.90 гр. а свій можу здати в контакт центр і мені за нього дадуть 125 гр. (при умови зміни тарифу на дорожчий)

НАВІЩО МЕНІ ЗДАВАТИ СВІЙ МОДЕМ, щоб потім ЙОГО Ж БРАТИ В ОРЕНДУ???
І чому я маю платити 9.90 щомісяця за оренду модема, якщо в мене є СВІЙ і він був куплений в Вашій компанії????

Це що за шахрайські комбінації?
МММ на преступные деньги и деньги лохов купила акций Воля и внедряет новые методы работы
__________________
i like to move it, move it! (c)
Qguy не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 11:57   #2837
3G-internet
Читатель
 
Реєстрація: Jun 2011
Адреса: IT-world
Повідомлення: 119
За замовчуванням ОТВЕТ ОТ ВОЛЯ СМАРТ

С 01.07.2012 г. юридическое название нашего предприятия ТОВ «Телерадиокомпания «Смарт», работающего под брендом Воля, измениться на ООО "Воля кабель". В полученном Вами письме сообщается, что договор перезаключать нет необходимости - оплатив услуги по Вашему договору согласно тарифа, которым Вы пользуетесь, как и обычно (в июне 2012 г. до 01.07.2012 г.) Вы подтвердите Ваше согласие получать услугу от ООО "Воля кабель".
Предложение выкупить Ваш модем технологии Доксис 2.0 за 125 грн. и установить Вам новый технологии Доксис 3.0 актуально, если Вы будете переходить на пакет с скоростными показателями до 100Мб/с. Так как модем Доксис 2.0 поддерживает скорость только до 38 Мб/с.
Полученное Вами письмо отправлено с целью информировать абонентов о изменениях в компании. А так же, с предложением возможной замены оборудования на более прогрессивное.
Уточните, что именно вызвало у Вас столь негативное отношение, и для решения Вашего вопроса сообщите номер договора в данной рассылке.
С уважением,
Отдел по мониторингу социальных медиа.
3G-internet не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 12:06   #2838
vladort
Гуру
 
vladort's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2007
Адреса: Vinnitsa
Повідомлення: 6,872
Send a message via ICQ to vladort Send a message via MSN to vladort Send a message via Skype™ to vladort
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 3G-internet Переглянути допис
С 01.07.2012 г. юридическое название нашего предприятия ТОВ «Телерадиокомпания «Смарт», работающего под брендом Воля, измениться на ООО "Воля кабель". В полученном Вами письме сообщается, что договор перезаключать нет необходимости - оплатив услуги по Вашему договору согласно тарифа, которым Вы пользуетесь, как и обычно (в июне 2012 г. до 01.07.2012 г.) Вы подтвердите Ваше согласие получать услугу от ООО "Воля кабель".
Предложение выкупить Ваш модем технологии Доксис 2.0 за 125 грн. и установить Вам новый технологии Доксис 3.0 актуально, если Вы будете переходить на пакет с скоростными показателями до 100Мб/с. Так как модем Доксис 2.0 поддерживает скорость только до 38 Мб/с.
Полученное Вами письмо отправлено с целью информировать абонентов о изменениях в компании. А так же, с предложением возможной замены оборудования на более прогрессивное.
Уточните, что именно вызвало у Вас столь негативное отношение, и для решения Вашего вопроса сообщите номер договора в данной рассылке.
С уважением,
Отдел по мониторингу социальных медиа.
Ну, и ??? Что здесь не понятного ?
__________________
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+ When it comes to living no one seems to care
+ But when it comes to wanting out
+ Those with power will be there
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
vladort не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 12:11   #2839
3G-internet
Читатель
 
Реєстрація: Jun 2011
Адреса: IT-world
Повідомлення: 119
За замовчуванням Письма

Вот письма, которые получили абоненты!
Attached Images
  
3G-internet не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 12:12   #2840
3G-internet
Читатель
 
Реєстрація: Jun 2011
Адреса: IT-world
Повідомлення: 119
За замовчуванням

В контакт центре объяснили, что за аренду модема будут брать 9.90 не зависимо ваш это модем или нет.
3G-internet не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
acket мудак, c нами жутко, inet, антиинтернет, аскет маразматик!, воля, воля-кабель, интернет, интернет просто говно, коллекторы идут лесом, лимитный безлимит, наебалово, не работает интернет, нытики атакуют, разводилы и кидалы !!!, с нами ужасно, с ними жутко, суппорт воли полный шлак, сучарапровайдер

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 22:03. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024