PDA

View Full Version : Зовнішнє Незалежне Оцінювання Знань


Сторінки : [1] 2 3 4 5

Black Bull
27-02-2008, 15:51
Ну що, май діар френдз абітура. Прийшов час і для цього топу)). Всі соплі, нитійо ітд можна засунути куди подалі,так як часу і вибору уже немає. Тому мене власне цікавить питання підготовки до ЗНО. Хочу почути як ви готуєтесь до ЗНО - зайняття з "репетиторами", література, ресурси...може,хто чим може,тим допоможе))

зі своєї сторони:

http://testportal.com.ua/
http://www.vintest.org.ua/ (регіональний центр)

УВАГА

Для підготовки по українській літературі:

www.ukrlib.com.ua


Із літератури у мене тільки "Тести 5-11 Укр Мова, Математика"

Пробні онлайн тести:
Математика (http://www.lvtest.org.ua/test/zovn_test/)
Українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, зарубіжна література, основи правознавства (http://www.vintest.org.ua/tests.aspx)

B.E.S.
27-02-2008, 16:07
В мене є ще поки час. На наступний рік. Буду надіятись не будуть ускладнювати їх. Хоча і так уж занадто. Хоча потрібно готуватись серйозно... І розпочинати вже зараз...

Victor the Winner
27-02-2008, 16:10
Да... Мне вас жалко!!! Помню себя, когда к ним готовился... Мне очень повезло, ведь в прошлом году ЗНО было по желанию, а сейчас оно решает всю судьбу!!!

Лично я ходил к репетиторам, но они были из моей школы и они давали мне похожие вопросы, а что не знал, то объясняли. Ходил к репетиторам по математики и укр. мовы.
Сдал первое на 11 (10 алгебра и 11 геометрия), а укр. мову - на 9 (нормально для меня). Вот-так!:yes::yes::yes:

Black Bull
27-02-2008, 16:11
В мене є ще поки час. На наступний рік. Буду надіятись не будуть ускладнювати їх. Хоча і так уж занадто. Хоча потрібно готуватись серйозно... І розпочинати вже зараз...

Можу тобі сказати,здаючи фізику,мову,математику, шо з фізики і математики як мінімум 60% тестів - програма 10 класу...з мови трохи менше, а от літ-ри тож є багато 10го. Взагалі,вважаю навчання у 10му класі максимально наповнене програмою ЗНО...такшо покрайній мірі математиці придиляй більше уваги аніж зазвичай....

Black Bull
27-02-2008, 16:13
Да... Мне вас жалко!!! Помню себя, когда к ним готовился... Мне очень повезло, ведь в прошлом году ЗНО было по желанию, а сейчас оно решает всю судьбу!!!

Лично я ходил к репетиторам, но они были из моей школы и они давали мне похожие вопросы, а что не знал, то объясняли. Ходил к репетиторам по математики и укр. мовы.
Сдал первое на 11 (10 алгебра и 11 геометрия), а укр. мову - на 9 (нормально для меня). Вот-так!:yes::yes::yes:

красава..а не підкажеш, скільки це було у 200 баловому еквіваленті?

Werewolf
27-02-2008, 17:29
Блин меня мама с дома выгонит если завалю это!А я абсолютно не готов!:cry:

Se@Dog
27-02-2008, 17:31
10й клас....как раз тот клас который обычно больше всего прогуливают и в котором больше всего рассллабляються зубрики....эх, удачи всем кому предстоит сдавать!

Black Bull
27-02-2008, 17:32
10й клас....как раз тот клас который обычно больше всего прогуливают и в котором больше всего рассллабляються зубрики....эх, удачи всем кому предстоит сдавать!
незнаю..мені здається це 11й:d

Se@Dog
27-02-2008, 17:38
Ну в 11 вроде последние 2 месяца народ стараеться хотябы 2-3 дня в недельку ходить...

Victor the Winner
27-02-2008, 17:58
красава..а не підкажеш, скільки це було у 200 баловому еквіваленті?

Точно сказать не могу, эти бумажки мне не пригодились, поэтому щас где-то лежат и спят себе мирным сном...

Могу сказать точно, что не меньше 160, а помню лишь, что 129 балов - это 4 ( мой старший брат сдал на такую оценку).

Может, сегодня поищу и потом скажу точно.:umnik2:

<SANTA>
27-02-2008, 18:07
Блин меня мама с дома выгонит если завалю это!А я абсолютно не готов!:cry:

:eek:ужосс...

IloveyouCITY
27-02-2008, 18:07
Это полный абзац, если верить учителям мне это не оседлать не когда! Экзамены в 9 это счастье, зря я не ушел

<SANTA>
27-02-2008, 18:07
автор добавь в опрос "я их уже сдал" или чтото в етом роде...

Limped
27-02-2008, 18:10
Да уж, жаль что в 9 не ушел. А теперь страшно =\ потому, как вроде и готов, но и не готов в то же время %\
Хорошо, что пока в 10 :rolleyes:

Black Bull
27-02-2008, 18:14
автор добавь в опрос "я их уже сдал" или чтото в етом роде...
не можу, це уже прохання до модерів...чи в уже працююче опитування не можна додавати нові варіанти...:rolleyes:

Artick
27-02-2008, 18:25
Я хз...здаю екстерном, скоро буде можливість перевірити свої знання.

Artick
27-02-2008, 18:33
В тих пробах по 10 питань в мові набрав 7, а в літературі 9.

Teoden
27-02-2008, 18:40
нигатовился
10 матема
10 укр

в прошлом году тесты риально простые были
конешно вам чуть стремно, потому что единственная попытка, но ничего особо сложного там не было:)

Artick
27-02-2008, 18:41
Нічого собі і в Зарубі 9...:eek:...так на літератури у мене й справді нахил і інтуїція...

Тупо нічого не знаю, а вгадую що шалений...

ЗІ такі питаннячка...

10. Визначте життєву трагедію Грегора Замзи, головного героя твору Ф.Кафки «Перевтілення»:
9. Укажіть поезію П.Верлена, яка починається словами «Найперше – музика у слові»:
8. Укажіть твір, основною проблемою якого є втрата індивідуальності під тиском масової свідомості:
Такого в житті не бачив і не читав, особливо з тих творів, які там наведені.

Teoden
27-02-2008, 19:03
Нічого собі і в Зарубі 9...:eek:...так на літератури у мене й справді нахил і інтуїція...

Тупо нічого не знаю, а вгадую що шалений...

ЗІ такі питаннячка...

10. Визначте життєву трагедію Грегора Замзи, головного героя твору Ф.Кафки «Перевтілення»:
9. Укажіть поезію П.Верлена, яка починається словами «Найперше – музика у слові»:
8. Укажіть твір, основною проблемою якого є втрата індивідуальності під тиском масової свідомості:
Такого в житті не бачив і не читав, особливо з тих творів, які там наведені.
там такое есть

па 10- имхо он был типа никаму нинужен:confused:
ну я такое точна помню
никаму нинужный жук

Ky4ep
27-02-2008, 19:23
Что делать тем кто уже первый курс в универе доучивается? Хочу в другой универ, политех заколебал...идти опять на тестирование или прошлогоднее покатит?:rolleyes:

Artick
27-02-2008, 19:29
там такое есть

па 10- имхо он был типа никаму нинужен:confused:
ну я такое точна помню
никаму нинужный жук

А я такого і не читав...:d Я взагалі по зарубі нічого з творів не читав...:d

Katalina
27-02-2008, 19:31
Что делать тем кто уже первый курс в универе доучивается? Хочу в другой универ, политех заколебал...идти опять на тестирование или прошлогоднее покатит?:rolleyes:

у меня тоже так, то подала документы на тестирование. буду снова сдавать. без него вроде нельзя..

Ky4ep
27-02-2008, 19:39
у меня тоже так, то подала документы на тестирование. буду снова сдавать. без него вроде нельзя..

это в институте нужно брать аттестат?и куда это все нести и в какие сроки???????

Katalina
27-02-2008, 19:44
это в институте нужно брать аттестат?и куда это все нести и в какие сроки???????

там дают только копию, но это тоже подходит. нужно аттестат + "додаток" (где оценки) и паспорт
нести..не знаю как оно называется, находится напротив центрального укртелекома..нужно было до 20 февраля, на сколько я помню.
но слышала, что продлили до 1го марта..не знаю точно

Ky4ep
27-02-2008, 19:47
там дают только копию, но это тоже подходит. нужно аттестат + "додаток" (где оценки) и паспорт
нести..не знаю как оно называется, находится напротив центрального укртелекома..нужно было до 20 февраля, на сколько я помню.
но слышала, что продлили до 1го марта..незнаю точно

спасибо...думаю за день успею сделать =\\

Анянка
27-02-2008, 19:48
там дают только копию, но это тоже подходит. нужно аттестат + "додаток" (где оценки) и паспорт
нести..не знаю как оно называется, находится напротив центрального укртелекома..нужно было до 20 февраля, на сколько я помню.
но слышала, что продлили до 1го марта..незнаю точно

Точно до первого!
если кто-то хзхочет в политехе, то надо идти в отдел кадров , писать заявление на получение атестата, и идти за пописью к декану. тоьлко так.
на знаю, говорят, что если ты где-то учишься, то можно только справку с места учёбы, но это говорят, лучше перестраховаься и взять аттестат, там можно сроком до 10 дней, если не отдашь-выгоняют!!!!!

Katalina
27-02-2008, 19:49
спасибо...думаю за день успею сделать =\\
пожалйсто
ты узнай точнее, позвони,может куда-то..

Ky4ep
27-02-2008, 19:57
пожалйсто
ты узнай точнее, позвони,может куда-то..

интересно как я буду это тестирование сдавать %))
а вот еще что....если на тестирование нельзя сдавать иностранные языки а в институт нужно...что тогда?сдавать экзамен при институте?

Анянка
27-02-2008, 19:59
интересно как я буду это тестирование сдавать %))
а вот еще что....если на тестирование нельзя сдавать иностранные языки а в институт нужно...что тогда?сдавать экзамен при институте?

а ты какие предметы хочешь?

Ky4ep
27-02-2008, 20:01
а ты какие предметы хочешь?

Математика, украинский, и еще думал что английский но он вроде как не предусмотрен...мб физику оО

Анянка
27-02-2008, 20:03
Математика, украинский, и еще думал что английский но он вроде как не предусмотрен...мб физику оО

агась, английский здают только при вузах, только мало куда его из-за этого теперь бурут. ты зайди на сайт вуза, куда ты хочешь, и там написоно какое внешнее на какой факулььтет сдавать)

Ky4ep
27-02-2008, 20:17
агась, английский здают только при вузах, только мало куда его из-за этого теперь бурут. ты зайди на сайт вуза, куда ты хочешь, и там написоно какое внешнее на какой факулььтет сдавать)

по поводу предметов которые нужно сдавать не нашел...
зато нашел интересную информацию по переводу из одного института в другой..

Анянка
27-02-2008, 20:18
по поводу предметов которые нужно сдавать не нашел...
зато нашел интересную информацию по переводу из одного института в другой..

и что за инфа?????

Ky4ep
27-02-2008, 20:21
и что за инфа?????

Поновитися можуть, незважаючи на тривалість перерви у навчанні, причини відрахування, трудовий стаж і форму навчання, будь-хто з відрахованих за умови наявності вакантних місць ліцензованого обсягу та академічної різниці, що не перевищує трьох дисциплін. Поновлення здійснюється ректором ВУЗу.

Ті, хто навчались у неакредитованих вищих навчальних закладах, не користуються правом поновлення (переведення) до державних вищих закладів освіти.

Особи, які вступили до вищих закладів освіти і навчались за рахунок коштів державного бюджету, користуються пріоритетним правом при переведенні та поновленні на місця державного замовлення за умови наявності таких вакантних місць.

Но только что заметил что академическая разница составляет больше 3-х предметов =\

Анянка
27-02-2008, 20:22
Поновитися можуть, незважаючи на тривалість перерви у навчанні, причини відрахування, трудовий стаж і форму навчання, будь-хто з відрахованих за умови наявності вакантних місць ліцензованого обсягу та академічної різниці, що не перевищує трьох дисциплін. Поновлення здійснюється ректором ВУЗу.

Ті, хто навчались у неакредитованих вищих навчальних закладах, не користуються правом поновлення (переведення) до державних вищих закладів освіти.

Особи, які вступили до вищих закладів освіти і навчались за рахунок коштів державного бюджету, користуються пріоритетним правом при переведенні та поновленні на місця державного замовлення за умови наявності таких вакантних місць.

Но только что заметил что академическая разница составляет больше 3-х предметов =\

чтож, предметов у меня побольше будет))))
но..впринципе довольно радует подобная инфа..хотя)..мне как-то....

Ky4ep
27-02-2008, 20:25
чтож, предметов у меня побольше будет))))
но..впринципе довольно радует подобная инфа..хотя)..мне как-то....

ты в политехе?

Black Bull
27-02-2008, 20:26
ЦЕ ВСЬО КЛАСНО, АЛЕ НЕ РОЗВОДЬТЕ ОФФТОП, ОК?
ГРАЦ.

Teoden
27-02-2008, 20:39
чтож, предметов у меня побольше будет))))
но..впринципе довольно радует подобная инфа..хотя)..мне как-то....

пичальна за вас:(



а мне в палитехе нра:)
я знал куда йа шло
па теме
ано лигко

Se@Dog
27-02-2008, 20:43
эти екзамены ничто по сравнению с теми что вам поставить жизнь... так что идите смело сдавать!

Лосёнок
27-02-2008, 20:46
3.14здец вам детки = )


бугога = )



единственное то что списать, со шпоры, вполне реально = )

Ky4ep
27-02-2008, 20:54
3.14здец вам детки = )
бугога = )
единственное то что списать, со шпоры, вполне реально = )

+1
списать возможно...я мат писал на последней парте так формулы так и так палил
кста а где тема про политех?

Анянка
27-02-2008, 21:08
пичальна за вас:(



а мне в палитехе нра:)
я знал куда йа шло
па теме
ано лигко

а нихто не сказал, что нам мне не нра. это так..знаю , вот и консультирую!:confused:

Victor the Winner
27-02-2008, 21:15
а нихто не сказал, что нам мне не нра. это так..знаю , вот и консультирую!:confused:

Молодец, что консультируешь. Помогай другим:yes:

А ты уже здавала ЗНО? Если да, то какие оценки у тебя были?

fell up
27-02-2008, 21:21
попа.

Victor the Winner
27-02-2008, 21:23
попа.

Что правда то правда!!!:eek: Всех нас это ожидает... Но не меня!:d

Как хорошо, что мне не грозит ЗНО!!!

fell up
27-02-2008, 21:24
Что правда то правда!!!:eek: Всех нас это ожидает... Но не меня!:d

Как хорошо, что мне не грозит ЗНО!!!

да-да....хватит рисоватся...мы с первого раза поняли.

Victor the Winner
27-02-2008, 21:28
да-да....хватит рисоватся...мы с первого раза поняли.

Я не рисуюсь, мне просто вас жалко. Это же кто это придумал!!! Сдавали экзамены, все по обычному.... А тут РАЗ - ина тебе!!!! %\%\%\

Анянка
27-02-2008, 21:43
Молодец, что консультируешь. Помогай другим:yes:

А ты уже здавала ЗНО? Если да, то какие оценки у тебя были?

да я думаю, что кто-кто , а ты знаешь, какие у меня оценки.
и скажи своему брату, чтоб не спал!!!!

Анянка
27-02-2008, 21:43
Я не рисуюсь, мне просто вас жалко. Это же кто это придумал!!! Сдавали экзамены, все по обычному.... А тут РАЗ - ина тебе!!!! %\%\%\

ак намного лучше!это значительно повышает шансы поступления в универ!

Black Bull
27-02-2008, 21:47
3.14здец вам детки = )

сам то яким був рік назад?;)

LittlIS
27-02-2008, 21:58
сам то яким був рік назад?;)

ну у нам в прошлом году попроще сдавать было. условия по-мягче, предметов меньше, да и укр. язык сдавался без литературы:)

TAU D.
27-02-2008, 22:00
Собрался здавать истроию украины и математику вобшще них не знаю по этим предметам. Училка по математике угрожает мне розправой если я появлюсь на тестах:lol:

А вобще не волнуюсь, знаю что здам и здам хорошо.

Ky4ep
27-02-2008, 22:06
пробные задания из книжек во многом совпадали с теми что были на самом тестирование так что это учтите...если пойти к репетитору и пройтись по всем заданиям то проблемы сдать не будет

Wacky
27-02-2008, 22:08
А я хотіла другу вищу освіту здобувати. І тепер мені треба теж тестування проходити. Називається АФІГЄТЬ! Школу я закінчила ше в 2002 році. Це мені треба забити на навчання в ВУЗі і на написання дипломної роботи зараз шоб займатись з репетиторами і готуватись до тестування? Коротше піпєц як вони все гарно продумали. Обожнюю такі реформи.

Нема слів. Одні емоції...

Black Bull
27-02-2008, 23:18
А я хотіла другу вищу освіту здобувати. І тепер мені треба теж тестування проходити. Називається АФІГЄТЬ! Школу я закінчила ше в 2002 році. Це мені треба забити на навчання в ВУЗі і на написання дипломної роботи зараз шоб займатись з репетиторами і готуватись до тестування? Коротше піпєц як вони все гарно продумали. Обожнюю такі реформи.

Нема слів. Одні емоції...

мда уж...шо маразм то маразм 100%
%\

Дядя Бабай
27-02-2008, 23:20
А я хотіла другу вищу освіту здобувати. І тепер мені треба теж тестування проходити. Називається АФІГЄТЬ! Школу я закінчила ше в 2002 році. Це мені треба забити на навчання в ВУЗі і на написання дипломної роботи зараз шоб займатись з репетиторами і готуватись до тестування? Коротше піпєц як вони все гарно продумали. Обожнюю такі реформи.

Нема слів. Одні емоції...
ну нафиг это оцинювання...:( Долбоебы те, кто это придумал...

Artick
27-02-2008, 23:22
мда уж...шо маразм то маразм 100%
%\

А бачили, як якась жирна баба(академік), каже: "Тести, ну тести дуже легкі! Їх потрібно ускладнити! Ускладнити!"....:mad:%\

Black Bull
27-02-2008, 23:27
А бачили, як якась жирна баба(академік), каже: "Тести, ну тести дуже легкі! Їх потрібно ускладнити! Ускладнити!"....:mad:%\
я чув,шо мол порівняно з минулим роком тести будуть ускладнені...

Artick
27-02-2008, 23:30
я чув,шо мол порівняно з минулим роком тести будуть ускладнені...

Короче зроблять скоро так, що там взагалі нічого із шкільної програми не буде...:(

Black Bull
27-02-2008, 23:33
Короче зроблять скоро так, що там взагалі нічого із шкільної програми не буде...:(
я взагалі не уявляю шо я там з фізики напишу)))

Black Bull
28-02-2008, 00:02
Протягом 15-20 лютого для участі у зовнішньому незалежному оцінювання зареєструвалося понад 150 тис. громадян. У зв’язку з цим виникли певні технічні проблеми з оновленням бази даних учасників тестування. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася. Перевірити реєстраційні дані можна буде після 1 березня.
http://testportal.com.ua/index.php/text/text/154/

лузери галімі

K@STET
28-02-2008, 00:21
если пробные тесты похожи на реальные --- то вам очень повезло, малята...

Victor the Winner
28-02-2008, 09:18
ак намного лучше!это значительно повышает шансы поступления в универ!

Про это я не знаю, но нервы вымативает на все 100!
Задания не легкие, думать все равно надо будет... Помню, что время мне не хватало.

TOR
28-02-2008, 18:16
я взагалі не уявляю шо я там з фізики напишу)))
та не хвилюйся))
всерівно нам всім Ж**А

[Fatalik:]
28-02-2008, 18:22
я взагалі не уявляю шо я там з фізики напишу)))

це фсьо фігня....головне це написати укр літературу:yes:

<SANTA>
28-02-2008, 18:28
;2273306']це фсьо фігня....головне це написати укр літературу:yes:

укр.для меня был самым тяжелым:confused:

Victor the Winner
28-02-2008, 18:30
укр.для меня был самым тяжелым:confused:

Хорошо что только "был.......". Другим только это предстоит.:eek:

[Fatalik:]
28-02-2008, 18:31
укр.для меня был самым тяжелым:confused:

І для нас так буде...:yes:
бо протягом навчання ніхто нічо в основному не читає....потім там ше будуть твори не тільки з програми....ппц...

<SANTA>
28-02-2008, 18:35
;2273327']І для нас так буде...:yes:
бо протягом навчання ніхто нічо в основному не читає....потім там ше будуть твори не тільки з програми....ппц...

а по укр.мові то це теж важко там де букви вставляти і наголоси:confused:

Victor the Winner
28-02-2008, 18:37
а по укр.мові то це теж важко там де букви вставляти і наголоси:confused:

Чесно сказать, не помню, но что сочинение надо писать - точно капец!!! Еще темы тупые выбирают... :rolleyes:

Black Bull
28-02-2008, 18:38
це фсьо фігня....головне це написати укр літературу

як це не дивно, та це найпростіше.
ввв.укрілб.сом.уа -> скорочені твори+критика.

Victor the Winner
28-02-2008, 18:39
як це не дивно, та це найпростіше.
ввв.укрілб.сом.уа -> скорочені твори+критика.

Огромное спасибо!!!:clapping::clapping::clapping: Настоящий друг!

Black Bull
28-02-2008, 18:44
Огромное спасибо!!!:clapping::clapping::clapping: Настоящий друг!
будь-ласка;)
про цей портал мало хто зна,та він надзвичайно актуаний і має дисить великий контент

Victor the Winner
28-02-2008, 18:46
будь-ласка;)
про цей портал мало хто зна,та він надзвичайно актуаний і має дисить великий контент

Молодец что сказал, а то не извесно где бы искали сочинения. Спасибо!!!:d

<SANTA>
28-02-2008, 19:06
Чесно сказать, не помню, но что сочинение надо писать - точно капец!!! Еще темы тупые выбирают... :rolleyes:

ага... я чет забыл за ето...

Victor the Winner
28-02-2008, 19:09
ага... я чет забыл за ето...

Лутче позно, чем никогда...:yes::yes::yes:

<SANTA>
28-02-2008, 19:13
Лутче позно, чем никогда...:yes::yes::yes:

та мне уже всеравно я уже ето прошел.

Wacky
28-02-2008, 19:50
Почему с англ.языка не сделали еще тестирования?:(

Да просто уровень знания иностранного языка нельзя оценить без устного аспекта. :confused:

Victor the Winner
28-02-2008, 20:13
та мне уже всеравно я уже ето прошел.

Ну извини, не знал...

Wacky
28-02-2008, 20:29
:(,жаль...Просто есть люди,которые из-за стресса могут забыть все,что знают на устном...

Понимаю, очень хорошо понимаю. Сама этот стресс многократно переживала. Но ничего не поделаешь. Ни в одной стране тест на знание языка не обходится без устного монолога или собеседования. Так что не думаю что английский заменят тестами.

mini :)
28-02-2008, 20:45
ну...а если меня на второе высшее потянуло...
Мне что, тоже эти тесты сдавать?
И че? Вместе со школьниками?

<SANTA>
28-02-2008, 20:53
Ну извини, не знал...

та ниче...

<SANTA>
28-02-2008, 20:54
ну...а если меня на второе высшее потянуло...
Мне что, тоже эти тесты сдавать?
И че? Вместе со школьниками?

хм..интиресный вопрос...

mini :)
28-02-2008, 21:01
хм..интиресный вопрос...

Может, ответишь на него

МанЯ
28-02-2008, 21:07
в суботу пробне....

Приятность=)
28-02-2008, 21:10
Может, ответишь на него

да, только оформить ті можешь до первого, так что поторопись!

<SANTA>
28-02-2008, 21:13
Может, ответишь на него

если б знал то написал бы...

mini :)
28-02-2008, 21:13
да, только оформить ті можешь до первого, так что поторопись!

Марта? А где, скажи на милость...
И что, реально придется со школьниками сдавать?:eek:

Приятность=)
28-02-2008, 21:13
а кто из здесь присутствующих его вообще здаёт?а то все только тафтологию развводят!%\

Приятность=)
28-02-2008, 21:14
Марта? А где, скажи на милость...
И что, реально придется со школьниками сдавать?:eek:

на Киевской 46. это напротив Пывденнобузького магазина.
ну не знаю, может тех, кто постарше, отдельно посадят, но все, кто уже не в школе регятся там)

mini :)
28-02-2008, 21:15
Я в шоке...
Мой атестат пролетает...

mini :)
28-02-2008, 21:16
на Киевской 46. это напротив Пывденнобузького магазина.
ну не знаю, может тех, кто постарше, отдельно посадят, но все, кто уже не в школе регятся там)

Спасибо!

Приятность=)
28-02-2008, 21:16
Я в шоке...
Мой атестат пролетает...

всмысле пролетает?
а что с ним не так?

mini :)
28-02-2008, 21:20
всмысле пролетает?
а что с ним не так?
В прямом...с ним все нормально, но все вузы принимают только по тестированию...А я еще 3 года назад в школе благополучно сдала госэкзамены...Так что мой атестат таки пролетает:confused:

<SANTA>
28-02-2008, 21:21
В прямом...с ним все нормально, но все вузы принимают только по тестированию...А я еще 3 года назад в школе благополучно сдала госэкзамены...Так что мой атестат таки пролетает:confused:

ужосс...:(

Приятность=)
28-02-2008, 21:22
В прямом...с ним все нормально, но все вузы принимают только по тестированию...А я еще 3 года назад в школе благополучно сдала госэкзамены...Так что мой атестат таки пролетает:confused:

тогда пролетает,а он у тебя на руках?тогда можешшь попробовать завтра пройти регистрацию!!!

Приятность=)
28-02-2008, 21:22
ужосс...:(

давайте посочувствуем!:)

mini :)
28-02-2008, 21:25
Вот прям сутра и пойду...
Вспомним школьную программу:yes::)

Приятность=)
28-02-2008, 21:26
Вот прям сутра и пойду...
Вспомним школьную программу:yes::)

ага, а сколько литературы прочитать прийдётся..так что..дерзай!;)

mini :)
28-02-2008, 21:27
ага, а сколько литературы прочитать прийдётся..так что..дерзай!;)

Не, школа это не страшно...Мне б еще в универе летнюю сессию сдать параллельно

Приятность=)
28-02-2008, 21:36
Не, школа это не страшно...Мне б еще в универе летнюю сессию сдать параллельно

скорее весеннюю,тестирование-то 23 и 28 апреля!

Wacky
28-02-2008, 22:18
В прямом...с ним все нормально, но все вузы принимают только по тестированию...А я еще 3 года назад в школе благополучно сдала госэкзамены...Так что мой атестат таки пролетает:confused:

У меня такая-же ситуация, вернее еще веселее. Я в этом году универ оканчиваю, хотела в этом году в еще один вуз поступать, а теперь - фигушки. Пишу дипломную, посему времени готовиться еще к тестам совсем нет:confused: А у меня такие планы были... :cry:

mini :)
28-02-2008, 22:25
У меня такая-же ситуация, вернее еще веселее. Я в этом году универ оканчиваю, хотела в этом году в еще один вуз поступать, а теперь - фигушки. Пишу дипломную, посему времени готовиться еще к тестам совсем нет:confused: А у меня такие планы были... :cry:
Понимаю...
Но эти тесты таки сдам...Только в конце апреля еще научную работу сдать в универе...

PotvorKa
28-02-2008, 22:36
Це жахливо! Ну добре, в ЗНО є дійсно багато переваг... Але чому цього року його ввели? Чому ми маємо бути першими? адже йшли в 10-ий клас, не знаючи, що тести будуть обов"язковими. З таким розкладом багато хто б пішов у технікуми, ліцеї, пту...І так завжди - хтось має стати першою жертвою....:(:(:(:mad:

mini :)
28-02-2008, 22:40
Ну чому ви так боїтесь цих тестів?:confused:
Не все так погано...Просто мороки з цим багато...Йти, реєструватися...Може, воно й дійсно не потрібно, бо в школі програма з початку не розрахована на тестування...

ROMA FORZA
28-02-2008, 22:41
мтяк....сьогодні робив укр. мову ... з 30 - 15 правильно.... "яв жасі(с)" =\ треба поботанитись )
в суботу пробні тести з мови і літератури...подивимось...

freedom
28-02-2008, 22:47
я щось не можу зрозуміти: ці тести(питання і відповіді) є у Вас шановні випускники?.....Це що просте завчання питань і відповідей на них?

mini :)
28-02-2008, 22:47
А скільки треба балів не на 2?
Чи там якась інша система оцінювання?

mini :)
28-02-2008, 22:50
я щось не можу зрозуміти: ці тести(питання і відповіді) є у Вас шановні випускники?.....Че що просте завчання питань і відповідей на них?
Інколи і так...буває, читаєш питання, а там 3 варіанти з 5 правильні...

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 22:55
я щось не можу зрозуміти: ці тести(питання і відповіді) є у Вас шановні випускники?.....Це що просте завчання питань і відповідей на них?
Якби в нас були запитання і відповіді на них то ніхто б не парився і не зубрив все, що колись "вчив", а просто заповнив би буковки і спокійно пішов на ті тести.

freedom
28-02-2008, 22:55
Хотів би спробувати.....перевірити так сказати залишкові знання свої:?).......думаю літературу здав би все я читав все в повному обсязі....але хотілося б перевірити.....

freedom
28-02-2008, 22:57
[][]M::::;2273666']Якби в нас були запитання і відповіді на них то ніхто б не парився і не зубрив все, що колись "вчив", а просто заповнив би буковки і спокійно пішов на ті тести.

Я думав це щось схоже на екзамени в ДАЇ:confused:......

sopelo
28-02-2008, 22:58
бла, как я очкую не поступить...

а тесты помоему хорошая вещь которая ставит всех в равные условия :) (кроме тех кто ходит на курсы при универе :mad:)

ПС: после прочтения этой темы я ещё больше очкую!

НЕССЫМ РЕБЯТА ВСЁ БУДУТ ХОРОШО !!!:yes:

PotvorKa
28-02-2008, 22:59
Інколи і так...буває, читаєш питання, а там 3 варіанти з 5 правильні...
На жаль, так тільки здається. Просто щоб реально добре написати тести з будь-якого предмету, треба знати ТАКІ його тонкощі, що навіть за 2 роки їх не осилити звичайному смертному...

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:00
Мені сподобалося як спиталися у дяді який сидить у мягкому кріслі і говорить, що тести надто легкі і їх потрібно ускладнити чи може він дати правильну відповідь на довільне заитання з тестів (на його вибір). Його відповідь мені дуже сподобалась.
- Я що повинен все знати?!

PotvorKa
28-02-2008, 23:03
Хотів би спробувати.....перевірити так сказати залишкові знання свої:?).......думаю літературу здав би все я читав все в повному обсязі....але хотілося б перевірити.....
Угу, прикро, але це не допомагає... Треба знати, що таке Оксюморони, літоти, метонімії, амфібрахії... і аналізувати прочитане так, як розуміють його тьоті і дяді, що придумують завдання, а не мати власну позицію, яку тестами ніколи не покажеш...:confused:

{~СладкаяVatta~}
28-02-2008, 23:03
[][]M::::;2273676']Мені сподобалося як спиталися у дяді який сидить у мягкому кріслі і говорить, що тести надто легкі і їх потрібно ускладнити чи може він дати правильну відповідь на довільне заитання з тестів (на його вибір). Його відповідь мені дуже сподобалась.
- Я що повинен все знати?!

:lol::lol:суке...


а нам штудируй%\.. ещё и вопросики такие... так закрутя 4то хер найдёшь правильный ответ%\ будто и тот правильный... и тот...и тот..буэ

freedom
28-02-2008, 23:04
На жаль, так тільки здається. Просто щоб реально добре написати тести з будь-якого предмету, треба знати ТАКІ його тонкощі, що навіть за 2 роки їх не осилити звичайному смертному...

Всі хто пройде- Боги?....а інші:rolleyes:.....даж мовчу.....
я пам"ятаю як я вчився і бачу як зараз навчають....це небо і земля.....раніше на літо задавали якісь книги читати по літературах, а зараз шось я такого не бачу.....я за літо вичитував все що було по програмі і мені було набагато легше.....мова що не можна вивчити тих правил?....

mini :)
28-02-2008, 23:07
[][]M::::;2273676']Мені сподобалося як спиталися у дяді який сидить у мягкому кріслі і говорить, що тести надто легкі і їх потрібно ускладнити чи може він дати правильну відповідь на довільне заитання з тестів (на його вибір). Його відповідь мені дуже сподобалась.
- Я що повинен все знати?!
а він сам їх рішав?:eek::girl_mad:

sopelo
28-02-2008, 23:07
Всі хто пройде- Боги?....а інші:rolleyes:.....даж мовчу.....
я пам"ятаю як я вчився і бачу як зараз навчають....це небо і земля.....раніше на літо задавали якісь книги читати по літературах, а зараз шось я такого не бачу.....я за літо вичитував все що було по програмі і мені було набагато легше.....мова що не можна вивчити тих правил?....

зараз теж на літо задають , але мало хто читає (і я в тому числі , але зараз я про це дуже шкодую . хоча вже пізно...:cry:)

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:08
Для мене саме важче буде фізика , там тих формул не то що заповнити , а й порахувати важко.

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:10
а він сам їх рішав?:eek::girl_mad:

:lol: :lol: він навіть ненасмілисься спробувати:mad:

PotvorKa
28-02-2008, 23:10
2 freedom - я ж не кажу, що всі тести складні, просто є дуже суперечливі, де знання правила нічого не означає...

{~СладкаяVatta~}
28-02-2008, 23:12
кто-то знает какого 4исла кие тесты?

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:12
зараз теж на літо задають , але мало хто читає (і я в тому числі , але зараз я про це дуже шкодую . хоча вже пізно...:cry:)
Наскільки я знаю у більшість вищих навчальних закладів укр. літ. не потрібна (оцінка ділиться на укр. мову і літературу ). Чи я помиляюсь?:rolleyes:

Artick
28-02-2008, 23:14
Взагалі, вводити їх так раптово це насправді несправедливо, ми скільки років вчилися по одній системі, нас в житті ніхто до тестів таких не готував, а тут на тобі...Ні щоб сказати - ті хто в перший клас - тести, чи хоча б ті що в п*ятому здавалиб замість вип.екзаменів тести...
Спочатку програму поміняти і по ній вчити, а потім тести....
Я насправді незнаю, що я там по математиці напишу.

Artick
28-02-2008, 23:16
[][]M::::;2273706']Наскільки я знаю у більшість вищих навчальних закладів укр. літ. не потрібна (оцінка ділиться на укр. мову і літературу ). Чи я помиляюсь?:rolleyes:

Мені здається, що ти помиляєшся, тоді б він обов*язковим не був...Укр.мова і Укр.літ йде як комплексний предмет - це як мова і як літ, по ідеї, так як я зрозумів з цієї системи.

mini :)
28-02-2008, 23:17
А скільки часу дають на написання?
Бо математика мене щось лякає...

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:17
Спочатку програму поміняти і по ній вчити, а потім тести....
Я насправді незнаю, що я там по математиці напишу.

В усіх країнах до тестів готували 11 років, і аж потім ввели їх.
А нам потрібно швидко раз два і все тести готуйся як хочеш твої проблеми

sopelo
28-02-2008, 23:17
[][]M::::;2273706']Наскільки я знаю у більшість вищих навчальних закладів укр. літ. не потрібна (оцінка ділиться на укр. мову і літературу ). Чи я помиляюсь?:rolleyes:

ага...здрасті я зять...

я в політех поступаю і укр. літ. треба!!! (чи може я помиляюсь?:rolleyes:)

майже у всі ВНЗ треба укр.літ. таким методом вони перевіряють загальний розвиток учня!:yes:

freedom
28-02-2008, 23:17
Взагалі, вводити їх так раптово це насправді несправедливо, ми скільки років вчилися по одній системі, нас в житті ніхто до тестів таких не готував, а тут на тобі...Ні щоб сказати - ті хто в перший клас - тести, чи хоча б ті що в п*ятому здавалиб замість вип.екзаменів тести...
Спочатку програму поміняти і по ній вчити, а потім тести....
Я насправді незнаю, що я там по математиці напишу.

Ну взагалі мова про ці тести ішла вже протягом 2 років просто Ви не вникали в це.....Вам було побарабану, думали авось пронесе......Все буває вперше......

JelliS
28-02-2008, 23:18
[][]M::::;2273706']Наскільки я знаю у більшість вищих навчальних закладів укр. літ. не потрібна (оцінка ділиться на укр. мову і літературу ). Чи я помиляюсь?:rolleyes:

Є оцінка комплексна і окрема.
мені тіко укр мова тре, на укр літ я забив)

mini :)
28-02-2008, 23:18
Мені здається, що ти помиляєшся, тоді б він обов*язковим не був...Укр.мова і Укр.літ йде як комплексний предмет - це як мова і як літ, по ідеї, так як я зрозумів з цієї системи.

:eek: УКР.ЛІТ?%\разом з мовою?

sopelo
28-02-2008, 23:20
[QUOTE=Artick;2273710]Взагалі, вводити їх так раптово це насправді несправедливо, ми скільки років вчилися по одній системі, нас в житті ніхто до тестів таких не готувавQUOTE]

ну да звачайно наші батьки всі 11 років готовили гроші , щоб ми поступили у ВНЗ !:?)

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:20
хто там хотів знати коли який тест тиць (http://vintest.org.ua/zno_time.aspx)

sopelo
28-02-2008, 23:21
А скільки часу дають на написання?
Бо математика мене щось лякає...

на математику три години доють...


пс:р-ня з параметрами це зло ! Заберіть з ЗНО параметри!

Artick
28-02-2008, 23:21
Ну взагалі мова про ці тести ішла вже протягом 2 років просто Ви не вникали в це.....Вам було побарабану, думали авось пронесе......Все буває вперше......

Про них йшла мова і я раптом почав би готуватися до вибачте за слово куйзначого?!:no:
Що мова йшла ще нічого не значить - програма не змінювалася, підготовка як така не проводилася, школа не давала того, що потрібно там знати щоб написати...

Artick
28-02-2008, 23:22
ну да звачайно наші батьки всі 11 років готовили гроші , щоб ми поступили у ВНЗ !:?)

Ток мій батько так і сказав, що вони - ...

Artick
28-02-2008, 23:23
:eek: УКР.ЛІТ?%\разом з мовою?

Так і варіації бувають досить дивними, воно йде іноді в перемішку, як м*ясний фарш...

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:26
Так і варіації бувають досить дивними, воно йде іноді в перемішку, як м*ясний фарш...

В мене на мові сьогодні було аудіювання з мови, то щоб написати половину з них (запитань) потрібно було знати на ВИСОКОМУ рівні укр.літ %\

sopelo
28-02-2008, 23:29
Про них йшла мова і я раптом почав би готуватися до вибачте за слово куйзначого?!:no:
Що мова йшла ще нічого не значить - програма не змінювалася, підготовка як така не проводилася, школа не давала того, що потрібно там знати щоб написати...

незнаю моя школа мені все давала , тільки от я дурак цього не ловив , а тепер хожу до репетиторів , щоб підготовитись до ЗНО за два місяці , хоча до нього потрібно готуватись три роки(ну в розумінні програмі за три роки треба готувати:rolleyes:)

<SANTA>
28-02-2008, 23:30
давайте посочувствуем!:)

давайте...

Artick
28-02-2008, 23:31
незнаю моя школа мені все давала , тільки от я дурак цього не ловив , а тепер хожу до репетиторів , щоб підготовитись до ЗНО за два місяці , хоча до нього потрібно готуватись три роки(ну в розумінні програмі за три роки треба готувати:rolleyes:)

Не знаю, не знаю...Я всеодно в 10-ому класі, просто екстерном здаю...попасти ж так...:d
До того ж ті завдання часто виходять за межі розумного(на увазі програми).

freedom
28-02-2008, 23:31
Добре бажаю Вам всім здати ті тести на відмінно!!!!

evilghost
28-02-2008, 23:32
Да... Мне вас жалко!!! Помню себя, когда к ним готовился... Мне очень повезло, ведь в прошлом году ЗНО было по желанию, а сейчас оно решает всю судьбу!!!

Лично я ходил к репетиторам, но они были из моей школы и они давали мне похожие вопросы, а что не знал, то объясняли. Ходил к репетиторам по математики и укр. мовы.
Сдал первое на 11 (10 алгебра и 11 геометрия), а укр. мову - на 9 (нормально для меня). Вот-так!:yes::yes::yes:

а я вместо уроков физики и математики шёл на историю к репетитору..) вместо школы сидел учил историю и право...) мну даж в школе друзья на щёт этого травили..) но в итоге за 3 месяца я отлично подготовился к тестам и здал историю на 12:)

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:33
Добре бажаю Вам всім здати ті тести на відмінно!!!!

:lol::lol::lol::lol: спс

<SANTA>
28-02-2008, 23:33
Добре бажаю Вам всім здати ті тести на відмінно!!!!

я теж всим бажаю...

<SANTA>
28-02-2008, 23:33
[][]M::::;2273764']:lol::lol::lol::lol: спс

я посмотрю как ты после тестов будеш смеяться:d

sopelo
28-02-2008, 23:36
Не знаю, не знаю...Я всеодно в 10-ому класы, просто екстерном здаю...попасти ж так...:d
До того ж ты завдання часто виходять за межы розумного(на увазы програми).

я здаю фізику і математику ,навчаюсь у ФМГ і навіть кращі в класі неможуть рішити деякі завдання з бланку 3 !Але ці завдання розраховані на найкращих!

Artick
28-02-2008, 23:36
Але справді, потрібно сидіти і готуватися...Інакше - КУКІШ!

JelliS
28-02-2008, 23:37
я здаю фізику і математику ,навчаюсь у ФМГ і навіть кращі в класі неможуть рішити деякі завдання з бланку 3 !Але ці завдання розраховані на найкращих!

а тепер прикинь мене, якого фізики і математики взагалі в першій школі не навчили, який здає математику, фізику.... :(

{~СладкаяVatta~}
28-02-2008, 23:37
Добре бажаю Вам всім здати ті тести на відмінно!!!!

гг.....а мож ты вместо меня сходишь,а?:cry:

кто там розли4ит я это или кой-то Серёжа?:uups:миж шей схожі:cool:

Artick
28-02-2008, 23:38
я здаю фізику і математику ,навчаюсь у ФМГ і навіть кращі в класі неможуть рішити деякі завдання з бланку 3 !Але ці завдання розраховані на найкращих!

Ток так і кажуть - "Дуже легкі! ПОТРІБНО УСКЛАДНИТИ!", а щоб їм повилазило і перекрутило...

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:39
Але справді, потрібно сидіти і готуватися...Інакше - КУКІШ!
Те що ти зараз готуєшся не дуже тобі поможе , авжеш потрібно готуватися , але потрібно було починати 2 роки тому. (Коли ми про тести даже не знали)

Artick
28-02-2008, 23:41
[][]M::::;2273779']Те що ти зараз готуєшся не дуже тобі поможе , авжеш потрібно готуватися , але потрібно було починати 2 роки тому.

Хто знає, хто хнає, якщо завдання будуть досить одноманітними, можна руку просто набити, але потрібно дуууууууууууууууууууууууу уууууже постаратися...І чи допоможе, чи ні побачимо 22 і 29 квітня.

sopelo
28-02-2008, 23:42
Ток так і кажуть - "Дуже легкі! ПОТРІБНО УСКЛАДНИТИ!", а щоб їм повилазило і перекрутило...

100%:d

JelliS
28-02-2008, 23:43
Подумайте логічно.
Багато хто, нічого взагалі не вчив і зара не вчить.
Якшо всі здадуть на 5-6, а декілька сотень на 10, то буде банальний недобір у Вузи....
це я так тіко-шо подумав, але всерівно нам жопа))))

Artick
28-02-2008, 23:45
Подумайте логічно.
Багато хто, нічого взагалі не вчив і зара не вчить.
Якшо всі здадуть на 5-6, а декілька сотень на 10, то буде банальний недобір у Вузи....
це я так тіко-шо подумав, але всерівно нам жопа))))

Та вже підрахували статисти, там може бути просто шалений недобір..Дороги в пту відкриті, хороший спосіб для держави зробити з людей робочих легко керуючихся тваринок, а то забагато людей освічених.

::::Z[][][]M::::
28-02-2008, 23:45
Якби мені зараз попався той ди**л який придумав ці тести я б його на шмаття порвав:mad:

sopelo
28-02-2008, 23:46
Подумайте логічно.
Багато хто, нічого взагалі не вчив і зара не вчить.
Якшо всі здадуть на 5-6, а декілька сотень на 10, то буде банальний недобір у Вузи....
це я так тіко-шо подумав, але всерівно нам жопа))))

:lol:

недобір БУДЕ ! А ще в 91 році була мала народжуваність через це теж буде недобір!;)

Artick
28-02-2008, 23:48
Коли стану вільною людиною(після 29 квітня), буду всіляко "сприяти" цьому процесу, а щоб вас підняло та й гепнуло.

sopelo
28-02-2008, 23:53
Коли стану вільною людиною(після 29 квітня), буду всіляко "сприяти" цьому процесу, а щоб вас підняло та й гепнуло.

а я ще й фізику здаю ! Так що звільнюсь тільки після 26 травня!

Саме галіме в цій системі те що результати будуть під кінець червня !:mad: Боюсь моє серце невитримає!:cry:

Artick
28-02-2008, 23:55
а я ще й фізику здаю ! Так що звільнюсь тільки після 26 травня!

Саме галіме в цій системі те що результати будуть під кінець червня !:mad: Боюсь моє серце невитримає!:cry:

Тримайся!
Ти не один, нас дуже багато таких незадоволених, але, на жаль, не в багатьох є кулемет...

Wacky
28-02-2008, 23:58
а щоб вас підняло та й гепнуло.

:lol: У мене істерика! Як мені подобаються твої коментарі.:lol:

Artick
29-02-2008, 00:00
:lol: У мене істерика! Як мені подобаються твої коментарі.:lol:

Їхніми мордами просо б молотити!!!!:mad::mad::mad:

Wacky
29-02-2008, 00:16
Їхніми мордами просо б молотити!!!!:mad::mad::mad:

:lol: Шо не фраза - то перл

Victor the Winner
29-02-2008, 17:40
:lol: Шо не фраза - то перл

Что правда, то правда!!! Эти выражения надо записать в новою тему: "Как вы относитесь к создателям ЗНО?" или просто сделать опрос.:umnik2:

Black Bull
29-02-2008, 18:20
Хтось писав шо мова+ліьература будуть вперемішку. НІ буде окремо блок укр.літ.
Доречі, а хто скаже яка шкала оцінювання мова+літ,бо я шось чув шо не 200-бальна....?

Black Bull
29-02-2008, 18:26
А скільки треба балів не на 2?
Чи там якась інша система оцінювання?

Наскільки я знаю, у 90% тестів макс. бал 200 (100 авансом, 100 можеш набрати). Потім Беруть найкращу роботу з предмету по всій Україні і визначають її як 12, і роблять градаціїї оцінок. Тоєсть 12 балів це може бути 195.
Та тут дві сторони медалі. Наприклад полутєхо вінницьке бере резалти ЗНО за 12-бальною шкалою, а Шева за 200-бальною

[Fatalik:]
29-02-2008, 18:39
Хтось писав шо мова+ліьература будуть вперемішку. НІ буде окремо блок укр.літ.
Доречі, а хто скаже яка шкала оцінювання мова+літ,бо я шось чув шо не 200-бальна....?

в принципі це добре...бо чисто укр літ я б точно завалив...:yes:

Ky4ep
29-02-2008, 18:40
на математику три години доють...


пс:р-ня з параметрами це зло ! Заберіть з ЗНО параметри!

у нас в школе небыло их в программе...и сомневаюсь что сейчас есть...

Black Bull
29-02-2008, 18:42
у нас в школе небыло их в программе...и сомневаюсь что сейчас есть...

вони вчаться у 8мому мопоєму разом із квадратними. А от завдання на ЗНО з параметрами квадратними рівняннями далеко не обмежуюються))

Ky4ep
29-02-2008, 18:47
вони вчаться у 8мому мопоєму разом із квадратними. А от завдання на ЗНО з параметрами квадратними рівняннями далеко не обмежуюються))

я уже понял про что ты...наверное про биквадратные уравнения...на тестах такого небыло...помоему были так же системы уравнений с параметрами...
Если в школе хоть что то делать то можно сдавать на положительную оценку...я в прошлом году сдал укр. на 8 и математику на 7\8 при том что я не готовился...
А в этом году сдаю так думаю что мне 3.14здец хотя я ничего не теряю...

Ky4ep
29-02-2008, 18:50
бля меня еще поражает то что в некоторые вузы нужен предмет основы экономики...как можно сдать тесты если у тебя такого предмета в школе нету...если считать географию за основы экономики так тесты йух сдашь

Black Bull
29-02-2008, 18:52
я уже понял про что ты...наверное про биквадратные уравнения...на тестах такого небыло...помоему были так же системы уравнений с параметрами...
Если в школе хоть что то делать то можно сдавать на положительную оценку...я в прошлом году сдал укр. на 8 и математику на 7\8 при том что я не готовился...
А в этом году сдаю так думаю что мне 3.14здец хотя я ничего не теряю...
Блін. Повір мені,я знаю різницю між біквадратними рівняннями і рівняннями з параметрами))0я не це мав на увазі. Ми насправді вчили параметри з квадратними рівняннями (аналіз дискримінанту ітд)

Black Bull
29-02-2008, 18:53
бля меня еще поражает то что в некоторые вузы нужен предмет основы экономики...как можно сдать тесты если у тебя такого предмета в школе нету...если считать географию за основы экономики так тесты йух сдашь

а якже 10й клас...ви не вчили?

Ky4ep
29-02-2008, 18:58
а якже 10й клас...ви не вчили?

таки да учили...но примеры вопросов меня удивили...

Artick
29-02-2008, 19:16
Хтось писав шо мова+ліьература будуть вперемішку. НІ буде окремо блок укр.літ.
Доречі, а хто скаже яка шкала оцінювання мова+літ,бо я шось чув шо не 200-бальна....?

В якому сенсі блоками?

Artick
29-02-2008, 19:21
Cкоріше інститути хочуть,щоб був недобір,щоб потім більше було тих,хто з "хорошим" сертифікатом за хабар вступить у їхній ВУЗ...Корупція була і буде...:( Тому що ВУЗи мали право обрати тільки укр.мову без укр.літ...

Що щоб потрапити, то потрібно заплатити $$$$$$$, як мінімум, приол в тому, що ти просто не зайдеш того, кому гроші дати....

Black Bull
29-02-2008, 19:59
В якому сенсі блоками?
Наприклад Блок1 40 питань з мови. Блок2 20 питань з літератури

Artick
29-02-2008, 20:37
Наприклад Блок1 40 питань з мови. Блок2 20 питань з літератури

але ж вони всеодно разом в одному тесті...:(

Black Bull
29-02-2008, 21:45
Буде виставлятись бал за мову і літературу разом,а ще окремо від цього-бал за мову окремо і бал за літ-ру окремо,здається,що так...:confused:

1.оцінка з мови
2.оцінка з мови+з літератури
отак буде
але невідомо скільки макс. здається на мову+літературу макс не 200 а 250:rolleyes:

Ну я
29-02-2008, 22:01
Не знаю навіть приблизно яка буде скаладність в цьому році, але в минулому було, як на мене, не дуже важко. математику можна було на 197 писати, але я в теоремв косинусів знак не той поставив і ше одне завдання завалив. От і вийшло 186.
Українська була зовсім легка, от тільки завдання щодо реферування тексту були троха складними і навіть доводилося гадати. Тому теорію щодо цього раджу почитати. І ше одне... Коли вам роздадуть зошит з мови, то скажуть не брати і почекати. Але я скажу так: поки вона там крутиться візьміть зошит і гляньте тему твору... поки будуть розповідатися правила і т.д. у вас буде хвилин з 10 на продумування. Цього достатньо. А потім просто варто написати то, шо думаєш, нормально вийде. Ну і цитатку всунути. Я пам"ятаю, шо в мене була тема(ну не тільки в мене) про покликання людини, то я згадував Воланда, а цитував Гетте "Фауста": Я тої сили часть, що творить лиш добро, бажаючи лиш злого.


І ше! Також писав пробне з фізики. Завдання - халява, якшо(!!!) пам"ятати елементарні закани зі всіх розділів фізики і не протупити на легкому

Black Bull
29-02-2008, 22:24
Не знаю навіть приблизно яка буде скаладність в цьому році, але в минулому було, як на мене, не дуже важко. математику можна було на 197 писати, але я в теоремв косинусів знак не той поставив і ше одне завдання завалив. От і вийшло 186.
Українська була зовсім легка, от тільки завдання щодо реферування тексту були троха складними і навіть доводилося гадати. Тому теорію щодо цього раджу почитати. І ше одне... Коли вам роздадуть зошит з мови, то скажуть не брати і почекати. Але я скажу так: поки вона там крутиться візьміть зошит і гляньте тему твору... поки будуть розповідатися правила і т.д. у вас буде хвилин з 10 на продумування. Цього достатньо. А потім просто варто написати то, шо думаєш, нормально вийде. Ну і цитатку всунути. Я пам"ятаю, шо в мене була тема(ну не тільки в мене) про покликання людини, то я згадував Воланда, а цитував Гетте "Фауста": Я тої сили часть, що творить лиш добро, бажаючи лиш злого.


І ше! Також писав пробне з фізики. Завдання - халява, якшо(!!!) пам"ятати елементарні закани зі всіх розділів фізики і не протупити на легкому

оу...тоды до тб запитання))
1. ти ходив на пробні з мови/матьоші? На скільки співпадали завдання?
2. чи можна "наплести" про цитати та їх авторів?

VerGil
29-02-2008, 22:37
оу...тоды до тб запитання))
1. ти ходив на пробні з мови/матьоші? На скільки співпадали завдання?
2. чи можна "наплести" про цитати та їх авторів?

Ну що народ, викладуємо завтра свої результати пробного тестування!:yes::?) Звичайно можеш, але як це оцінить вчитель,що буде перевіряти, то інша справа! Реально треба знати пару цитат, які можна притулити до будь-якої теми!
Цікаво було того року, коли львів'яни писали погрози і просили поставити їм гарну оцінку!:?)

Ну я
29-02-2008, 23:18
оу...тоды до тб запитання))
1. ти ходив на пробні з мови/матьоші? На скільки співпадали завдання?
2. чи можна "наплести" про цитати та їх авторів?

1 Пробні не писав, не знаю. Але я писав в минулому році і нам роздали книжки з завданнями і розв"язки з позаминулого року. Я не дуже дивився, але казали, шо схожі.
2 та ніби проходило. Головне не використовувати надто відомих авторів, цитати яких можна перевірити

Black Bull
29-02-2008, 23:19
Ну що народ, викладуємо завтра свої результати пробного тестування!:yes::?) Звичайно можеш, але як це оцінить вчитель,що буде перевіряти, то інша справа! Реально треба знати пару цитат, які можна притулити до будь-якої теми!
Цікаво було того року, коли львів'яни писали погрози і просили поставити їм гарну оцінку!:?)

і взагалі, помоєму треба взяти список творів(просто назви) і тупо пройтись по ним добираючи та пригадуючи цитати та приклади з історії/укрлітератури

ROMA FORZA
29-02-2008, 23:30
пробне....хм...напишу завтра...подивлюсь шо треба повторити буде.навіть повторювати нічого не хочу.. ))

NeoN
01-03-2008, 05:09
А коли вам будуть говорити оцінки за пробні тести?

Black Bull
01-03-2008, 08:43
А коли вам будуть говорити оцінки за пробні тести?
Наскільки я зрозумів,нам дадуть відповіді і ми самі себе одразу ж перевіримо.
А от з творами як там я незнаю........

JelliS
01-03-2008, 09:38
Наскільки я зрозумів,нам дадуть відповіді і ми самі себе одразу ж перевіримо.
А от з творами як там я незнаю........

шозабрєд:?оО

Magnetto
01-03-2008, 09:41
а де варіант відповіді *абсолютно пох* ?)

Black Bull
01-03-2008, 09:55
шозабрєд:?оО
чьобрэд? На мсказали,шо мол вчителы ытак в суботу вийшли, а тут ваші роботи перевіряти! Іш чіво захатєлі!

JelliS
01-03-2008, 10:00
чьобрэд? На мсказали,шо мол вчителы ытак в суботу вийшли, а тут ваші роботи перевіряти! Іш чіво захатєлі!

от ледацюги, вчителі першої школи завжди задрачували учьобу по суботам! хай вчяться і інші!

Teoden
01-03-2008, 10:04
на сколько это вам, шо вы туд сидите?
я помню шо мы уже в 900 сидели там за партами и начинали писать вроде

JelliS
01-03-2008, 10:06
на сколько это вам, шо вы туд сидите?
я помню шо мы уже в 900 сидели там за партами и начинали писать вроде

нам на 9 :yes:

Black Bull
01-03-2008, 10:07
нам на 9 :yes:

значить ти походу уже за партою сидиш?)))))))))

JelliS
01-03-2008, 10:09
значить ти походу уже за партою сидиш?)))))))))

))
нє, нам на 10:30

Black Bull
01-03-2008, 15:18
Ну що, як там понаписували?

Victor the Winner
01-03-2008, 15:19
Ну що, як там понаписували?

А што, уже состоялось? :eek::eek::eek:
Я не знал...:confused:

Emoution
01-03-2008, 15:27
В мене є ще поки час. На наступний рік. Буду надіятись не будуть ускладнювати їх. Хоча і так уж занадто. Хоча потрібно готуватись серйозно... І розпочинати вже зараз...

Бодя тобі вже пізно треба було за 8 класу думати :mad::mad:
ЗІ от в мене є час

Emoution
01-03-2008, 15:29
Що щоб потрапити, то потрібно заплатити $$$$$$$, як мінімум, приол в тому, що ти просто не зайдеш того, кому гроші дати....

платити ніхто не буде а ось поставити так званий Чіп можна ;):):)

Black Bull
01-03-2008, 15:36
А што, уже состоялось? :eek::eek::eek:
Я не знал...:confused:
пробні

Victor the Winner
01-03-2008, 15:37
пробні

Ху... А я то подумал что настоящие...

B.E.S.
01-03-2008, 15:39
Бодя тобі вже пізно треба було за 8 класу думати :mad::mad:
ЗІ от в мене є час

Ага..канешна...можна подумати я пророк і знав про цю байду 3 роки назад..ти не шариш не пиши..

Victor the Winner
01-03-2008, 15:54
Ага..канешна...можна подумати я пророк і знав про цю байду 3 роки назад..

Вот именно! Если бы раньше знать, что оно будет(ну где-то в классе 7-8), то все бы по малу к нему готовились.

JelliS
01-03-2008, 15:55
в мене 40балів по укр мові.

зи: 16та школа дебільна,замість перевірки компом дали просто відповіді і сказали дома перевірити, а твір взагалі в жопу засунути,дебіли

Black Bull
01-03-2008, 15:58
як цю срану оцінку вивести?
в мене 40балів по укр мові.

зи: 16та школа дебільна,замість перевірки компом дали просто відповіді і сказали дома перевірити, а твір взагалі в жопу засунути,дебіли

Нуда, всім так.
Доречі,у мене теж з мови 40/51, а з мова+література 52/76
Я впринципі рахую так - 100/76(загальна кількість)=1,31*52(кількіість правильних)=168. НЕадіявся на більше,та є ще час затерти помилки

JelliS
01-03-2008, 16:08
Нуда, всім так.
Доречі,у мене теж з мови 40/51, а з мова+література 52/76
Я впринципі рахую так - 100/76(загальна кількість)=1,31*52(кількіість правильних)=168. НЕадіявся на більше,та є ще час затерти помилки

в мене по укр літ 13\24
мова 40\54


чому у тебе 51 тест з укр мови?

Black Bull
01-03-2008, 16:17
в мене по укр літ 13\24
мова 40\54


чому у тебе 51 тест з укр мови?

бо я дибіл і не вмію рахувати. оновлені данні.
мова 41/54
мова+література 56/76

JelliS
01-03-2008, 16:22
бо я дибіл і не вмію рахувати. оновлені данні.
мова 41/54
мова+література 56/76

:?)
знов помилка, не здавати тобі математику)))


вродь 54 + 24 = 78

Black Bull
01-03-2008, 16:24
:?)
знов помилка, не здавати тобі математику)))


вродь 54 + 24 = 78

твір - 24. 100-24=76:victory:

JelliS
01-03-2008, 16:26
твір - 24. 100-24=76:victory:

о_О

ааа, ясно, я не рахував твір і не викреслював його.

а яка буде оцінка по укр мові тіко?
100 - * сіко?

ROMA FORZA
01-03-2008, 16:37
мова - 40
література - 14
і того 54 ... піздєц =\

Black Bull
01-03-2008, 16:38
о_О

ааа, ясно, я не рахував твір і не викреслював його.

а яка буде оцінка по укр мові тіко?
100 - * сіко?

100/54*правильні відповіді

JelliS
01-03-2008, 16:39
100/54*правильні відповіді

йопт, я ж не тупий.)
я питаю з урахуванням твору

LERRRA
01-03-2008, 16:41
о це так масовий развод)):d

Black Bull
01-03-2008, 16:41
йопт, я ж не тупий.)
я питаю з урахуванням твору

дивлячись на сіки твір написав)))
шось сі я тобов не розумію. сформулюй шераз

JelliS
01-03-2008, 16:51
дивлячись на сіки твір написав)))
шось сі я тобов не розумію. сформулюй шераз

я сам не розумію, потім якось,я стомився після тестів і твору)

<SANTA>
01-03-2008, 17:34
мова - 40
література - 14
і того 54 ... піздєц =\
яка це оцiнка?

ROMA FORZA
01-03-2008, 18:25
яка це оцiнка?

хз...рахувати не люблю. Знаю шо всі помилки на ті теми, які я ше до дестів перераховував, шо не знаю ) так шо все жирно ) треба завчити відміни імеників, дієвідміни, повторити апостроф, і закінчення :cool: ну а по літературі теорія потрібна, бо по творам лише 1 помилка

Black Bull
01-03-2008, 18:35
треба завчити відміни імеників, дієвідміни, повторити апостроф, і закінчення :cool: помилка

а закінчення де там були?

VerGil
01-03-2008, 18:48
твір - 24. 100-24=76:victory:
У вас який номер зошита був?? Якщо порахувати по балам, то в мане виходить, що максимум який можна набрати 79+24(твір)
Нуда, всім так.
Я впринципі рахую так - 100/76(загальна кількість)=1,31*52(кількіість правильних)=168. НЕадіявся на більше,та є ще час затерти помилки
Отримав більше чим можливо!:eek::?)

ROMA FORZA
01-03-2008, 18:53
а закінчення де там були?

Ну при зміні іменників на прикметники .

Black Bull
01-03-2008, 19:01
У вас який номер зошита був?? Якщо порахувати по балам, то в мане виходить, що максимум який можна набрати 79+24(твір)

Отримав більше чим можливо!:eek::?)
фак. у мене також 79.зошит 2. просто я нагло надіявся(був впевнений) шо макс 100. і шо тепер макс буде 203 бали?! йолопи.
"Текст по-дибильному написан"(с)

VerGil
01-03-2008, 19:05
фак. у мене також 79.зошит 2. просто я нагло надіявся(був впевнений) шо макс 100. і шо тепер макс буде 203 бали?! йолопи.
"Текст по-дибильному написан"(с)
Чого 203?? 103, але дійсно, чому більше за 100?? Може в них з математикою туго! Багато відповідей мені здаються неправильними, наприклад 9А(чому не Б), 11Б(чому не В), 27А(чому не Г)??

::::Z[][][]M::::
01-03-2008, 19:12
мені сподобалось 28 запитання (там де про мету тексту і суть всіх відповідей майже однаковий)

Black Bull
01-03-2008, 19:17
[][]M::::;2275128']мені сподобалось 28 запитання (там де про мету тексту і суть всіх відповідей майже однаковий)
хз,без проблем відповів
Чого 203?? 103, але дійсно, чому більше за 100??
томушо 100 дають авансом
27А(чому не Г)??
сам написав Г,але потім визнав шо в тексті є багато термінів...і він суховатий для публіцистики...

JelliS
01-03-2008, 19:30
Чого 203?? 103, але дійсно, чому більше за 100?? Може в них з математикою туго! Багато відповідей мені здаються неправильними, наприклад 9А(чому не Б), 11Б(чому не В), 27А(чому не Г)??

9 - почитай про дієвідміни.
11 - м*які приголосні подовжуються, а тверді подвоюються
27 - почитай про стилі мовлення ( я теж Г написав))

Black Bull
01-03-2008, 19:41
Топ екслюзив. бай мі & ukrlib

Крилати вирази, вислови, цитати, афоризми (http://ifolder.ru/5563313)

Про Батьківщину та патріотизм. Про рідну мову, українську пісню
Про виховання, про труд. Про гроші і професію
Про добро і зло. Про правду і неправду. Про мудрість, славу і час
Про долю і характер людини. Про мужність і героїзм
Про дружбу, обов’язок, честь і безчестя
Про життя і смерть. Про війну і мир
Про кохання, красу і мистецтво. Про любов до батьків
Про літературу, мистецтво і творчість. Про викриття сміхом
Про людину і суспільство. Про природу
Про молодість і старість. Про повагу до минулого
Про розум, знання та переконання
Про свободу. Філософські роздуми про життя
Про щастя, сподівання і мрії. Про моральність і милосердя

Пропоную долучитись до роботи ще когось за однією штукою. Взяти список з укрліт шо тре на ЗНО і поробити примітки до них за цими же темами,шоби можна було орієнтуватись на приклади з укрліт до твору в ЗНО

LERRRA
01-03-2008, 21:58
Запитання для тих, кому роздали листи самоконтролю.
При підрахуванні балів, як рахувати питання 35-39?
у колонці "Вагомий коефіцієнт завдання" написано 1-4 бали.
То що, можна враховувати, наприклад, 3 з 4?

Black Bull
01-03-2008, 21:59
Запитання для тих, кому роздали листи самоконтролю.
При підрахуванні балів, як рахувати питання 35-39?
у колонці "Вагомий коефіцієнт завдання" написано 1-4 бали.
То що, можна враховувати, наприклад, 3 з 4?

так. самі "мясисті" питання)))

JelliS
01-03-2008, 22:05
так. самі "мясисті" питання)))

це точно)

ROMA FORZA
01-03-2008, 22:07
так. самі "мясисті" питання)))

в мене 1 з них неправильне )):cool:

Black Bull
01-03-2008, 22:09
це точно)

доречі,у мене в 37 тільки 1 правильно:(

JelliS
01-03-2008, 22:10
в мене 1 з них неправильне )):cool:

в мене в одному тіко 1 правильне, тіпа
1 - Х
2 - Б
3 - Х
4 - Х

JelliS
01-03-2008, 22:11
доречі,у мене в 37 тільки 1 правильно:(

чел, в мене теж, ми тупо клони всі, нейшн оф клонс :lol:

Black Bull
01-03-2008, 22:12
1 - Х
2 - Б
3 - Х
4 - Х

1:1:d

LERRRA
01-03-2008, 22:21
так. самі "мясисті" питання)))

о, круто.

NeoN
02-03-2008, 00:29
Наскільки я зрозумів,нам дадуть відповіді і ми самі себе одразу ж перевіримо.
А от з творами як там я незнаю........
У меня знакомый проспал пробные тесты :d

sopelo
02-03-2008, 00:31
а коли буде пробна математика чи фізика!?

Black Bull
02-03-2008, 10:23
а коли буде пробна математика чи фізика!?

незнаю...нам вроді кажуть шо матьоша буде на цьому тижні замість уроків...але це в кожній школі по-різному

-=Tj=-
02-03-2008, 18:31
ех школьники не завидую вам :d

Black Bull
02-03-2008, 21:29
Знайшов тести з мови і матьоші, з мови дуже схожі які у нас були на пробних з мови
http://test.dn.ua
Треба зареєструватись, ввівши лєвий мейл і придумати пасворд

ROMA FORZA
03-03-2008, 16:17
Це без твору?:eek:

ага ) я потім перерахував, вийшло 55 )Ииии , бо я не зарахував одну правильу відповідь в питаннях по 4 бали:d

ROMA FORZA
03-03-2008, 16:17
Здається,що ні...:confused:

можна ) бо написано 1-4 :)

Black Bull
03-03-2008, 16:21
От я не розумію нафіга рахувати скільки це в 12-бальній
це ж як пальцем в небо, бо не знаєте яка буде найкраща робота...доречі, 55 це 70%, а значить 170 балів. в минулому році це було б 10.
Доречі. макс буде не 203, а 200. 3 бали це так звані "надлишкові"

Black Bull
03-03-2008, 16:27
Максимальний бал-103
давай якшо макс бал на ЗНО буде 200 то ти біжиш в білизні посеред Соборної о 16,00 8 березня.
якшо 103 то я,ок?

Black Bull
03-03-2008, 16:31
Здається,що ні...:confused:

блін, шоза нюбі. Прочитай "Оцінвання тестових завдань" п.3. в ключі