Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Музичний розділ

Закрита тема
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24-01-2010, 20:52   #1
SaMMMsoN
Читатель
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 93
За замовчуванням 06.02.10 - ČAČI VORBA (Польща) в арт-клубе Портал (к\з Ультра)

Арт-клуб "Portal" & АРТ-ПОЛЕ представляють:

06 лютого о 20:00 К/З Ультра
Карпатсько-балканський фьюжн — гурт ČAČI VORBA (Польща)

ČAČI VORBA — щира мова, як балканські цигани говорять про музику. ČAČI VORBA — польсько-український гурт, що сміливо змішує етно, джаз і сучасну музику балканських весіль. В цьому музиканти наслідують давніх циганських віртуозів, які додавали до своєї музики мотиви тих народів, які зустрічалися на їхньому шляху. Ця екзотична суміш виконується на традиційних інструментах, котрі, однак, іноді звучать невпізнанно. ČAČI VORBA нагадує казковий оркестр, який перебуває у дивній музичній подорожі, переміряючи вздовж і впоперек Старий Світ і складаючи нову звукову мозаїку з мелодій циган, угорців, румунів, греків, гуцулів, гуралів, південних слов’ян, жителів Близького Сходу. Тому містичні пісенні оповіді з Карпат іноді звучать так, наче румунський чабан заслухався джазу, а східні мотиви з передмість Бухаресту дивним чином нагадують сальсу. ČAČI VORBA грають, як говорять самі про свою стихійну музику, JOC'N'ROLL — від румунського "joc", що м означає «танець», «забава», «веселощі».

Більше про гурт — на www.cacivorba.pl.

Попередній продаж квитків магазини - "Мобі Дік" та "Музикант" ціна 40 грн, в день концерту - 50 грн.
Attached Images
 
SaMMMsoN не на форумі  
Старий 27-01-2010, 14:14   #2
Luchano Frost
Писатель
 
Luchano Frost's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2007
Адреса: Top secret
Повідомлення: 189
Send a message via ICQ to Luchano Frost Send a message via Skype™ to Luchano Frost
За замовчуванням

Будемо з Ларисою, а потім шукайте статтю і фотки.
__________________
Фотки культурних подій
Нервовим і неврівноваженим не юзати QR:
Luchano Frost не на форумі  
Старий 27-01-2010, 15:29   #3
Luchano Frost
Писатель
 
Luchano Frost's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2007
Адреса: Top secret
Повідомлення: 189
Send a message via ICQ to Luchano Frost Send a message via Skype™ to Luchano Frost
За замовчуванням Доречі

Ще один привід завітати до Порталу на концерт чудових "Чаче Ворба" СУПЕРНОВИНА!
__________________
Фотки культурних подій
Нервовим і неврівноваженим не юзати QR:
Luchano Frost не на форумі  
Старий 28-01-2010, 12:59   #4
leha
Писатель
 
leha's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2008
Повідомлення: 327
За замовчуванням

как бы печально это не звучало но вопрос просто такой.. зачем такие концерты судя даже по сверхмегаэпатажно-неповторимым "ремонтам воды" раве не было видно что людям не интересно.. я спрашиваю с сожалением.. или эти ребята в туре и им по дороге или их специально приглашали?
leha не на форумі  
Старий 28-01-2010, 13:39   #5
shaller
Фанат
 
shaller's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2006
Повідомлення: 472
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від leha Переглянути допис
как бы печально это не звучало но вопрос просто такой.. зачем такие концерты судя даже по сверхмегаэпатажно-неповторимым "ремонтам воды" раве не было видно что людям не интересно.. я спрашиваю с сожалением.. или эти ребята в туре и им по дороге или их специально приглашали?
Солидарен с Алексеем.
Мне кажется что люди ходят для галочки, типа: "Сегодня вечером духовно обогатился"
shaller не на форумі  
Старий 28-01-2010, 14:20   #6
mamay
Писатель
 
Реєстрація: Jul 2008
Повідомлення: 177
За замовчуванням

Почему это людям не интересно? Потому что нет ажиотажа в теме? Ну так на такие концерты в основном ходят люди которые не тратят время на форумы, другая аудитория. А что тогда интересно? Группа The Ocean?
Хожу на такие концерты потому что музыка такая нравится. Задайте в каком-нибудь Яндексе поиск по балканской например музыке и поймете что ею интересуются не меньше чем скажем митолом (тоже можно задать вопрос "Зачем ходят на митол?").
Последний к примеру концерт в Портале собрал пусь и небольшой, но полный зал. При этом лично я рекламы мероприятия в городе не видел совсем.

Останній раз редагувалося mamay; 14:28.
mamay не на форумі  
Старий 28-01-2010, 14:29   #7
Lorna
Ветеран
 
Lorna's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Адреса: right here right now
Повідомлення: 1,693
Send a message via ICQ to Lorna
Cool

Цитата:
Повідомлення від leha Переглянути допис
как бы печально это не звучало но вопрос просто такой.. зачем такие концерты
даже не знаю... может музыка для того чтобы её слушать? чисто предположение
Цитата:
Повідомлення від leha Переглянути допис
судя даже по сверхмегаэпатажно-неповторимым "ремонтам воды" раве не было видно что людям не интересно.. я спрашиваю с сожалением..
мне видно не было, ибо концерта не было.
зато вот по последнему концерту в "Портале" было видно заполненный до отказа зал и огромный интерес http://www.myvin.com.ua/ua/news/news...ture/4354.html
Цитата:
Повідомлення від leha Переглянути допис
или эти ребята в туре и им по дороге или их специально приглашали?
Да, эти ребята в туре. Тур организован агентством АртПоле. О фестивале одноименном не слыхал? Посоветуешь его тоже не организовывать?
Цитата:
Повідомлення від shaller Переглянути допис
Солидарен с Алексеем.
Мне кажется что люди ходят для галочки, типа: "Сегодня вечером духовно обогатился"
да, безусловно. разве музыку слушают зачем то ещё кроме "галочек"? для той же галочки покупают альбомы исполнителей
Lorna не на форумі  
Старий 28-01-2010, 18:53   #8
Sidoroff
Фанат
 
Sidoroff's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2008
Адреса: Винница
Повідомлення: 578
За замовчуванням

Я бы хотел получить диск "АртПоле 2009", для этого обязательно посещать концерт или можно просто заполнить анкету? Спасибо

пс Смотрю по фоткам, Шоколадкам даже бочку не подзвучивали, интересно было бы услышать баланс. Может, есть записи? Сорри, что немного не по теме.
__________________
ТВ программа =Живой Звук=

http://www.youtube.com/user/zhyvoyZvuk

Останній раз редагувалося Sidoroff; 18:58.
Sidoroff не на форумі  
Старий 28-01-2010, 23:24   #9
Lorna
Ветеран
 
Lorna's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Адреса: right here right now
Повідомлення: 1,693
Send a message via ICQ to Lorna
Cool

Цитата:
Повідомлення від Sidoroff Переглянути допис
Я бы хотел получить диск "АртПоле 2009", для этого обязательно посещать концерт или можно просто заполнить анкету? Спасибо
пс Смотрю по фоткам, Шоколадкам даже бочку не подзвучивали, интересно было бы услышать баланс. Может, есть записи? Сорри, что немного не по теме.
есть ужжжасного качества видяхи снятые на фотик:
http://www.youtube.com/watch?v=ZBXnuF-OPHw
http://www.youtube.com/user/luchanot.../1/wtvVEbUYGQo

на сколько я знаю диск могут получить те, кто заполнял анкету на самом фестивале
но в перспективе есть вероятность проведения конкурсов, за победу в которых, мы вручим эксклюзивные диски «АртПоле 2008/2009».
Lorna не на форумі  
Старий 29-01-2010, 04:30   #10
Sidoroff
Фанат
 
Sidoroff's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2008
Адреса: Винница
Повідомлення: 578
За замовчуванням

На фесте я был, работал с "Мартови", а вот об анкете в первый раз слышу. Ну да ладно, возьму послушать у кого-то.

"Ужжжасного качества видяхи" вообще не информативны, увы. Вот не понять мне, почему не сделать запись? Проще простого ведь. Видимо, не важно это вообще.

В любом случае спасибо за информацию! )
__________________
ТВ программа =Живой Звук=

http://www.youtube.com/user/zhyvoyZvuk
Sidoroff не на форумі  
Закрита тема


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 23:52. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024