Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 16-04-2012, 13:25   #31
MeLayd
Читатель
 
MeLayd's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2006
Повідомлення: 113
За замовчуванням


когда есть хотя бы 1 шанс из тысячи, что можно спасти человека, любого - ребёнка, взрослого, пускай и ненадолго продлить ему жизнь, я считаю ради этого нужно делать всё возможное.
Не дай Бог вам или вашим родственникам, или вашим детям оказаться один на один с этой страшной болезнью.
Не дай Бог даже представить, что, к примеру, у моего ребёнка обнаружат рак 4 стадии, тогда что же, мне опустить руки и ждать пока он умрёт, потому что статистика говорит о том, что на этой стадии всё бесполезно??? Да я буду всё делать для того, чтобы продлить ему жизнь, пускай совсем на чуть-чуть.
__________________
http://*******/clubnz
Авторские аксессуары и украшения
MeLayd не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-04-2012, 22:19   #32
Лёлик
Ветеран
 
Лёлик's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 1,711
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від www.vintorg.net Переглянути допис
Эту девочку уже спасли
http://*******/club34107098
Замечательно.

Останній раз редагувалося Лёлик; 07:21.
Лёлик не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2012, 01:26   #33
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від MeLayd Переглянути допис

когда есть хотя бы 1 шанс из тысячи, что можно спасти человека, любого - ребёнка, взрослого, пускай и ненадолго продлить ему жизнь, я считаю ради этого нужно делать всё возможное.
Не дай Бог вам или вашим родственникам, или вашим детям оказаться один на один с этой страшной болезнью.
Не дай Бог даже представить, что, к примеру, у моего ребёнка обнаружат рак 4 стадии, тогда что же, мне опустить руки и ждать пока он умрёт, потому что статистика говорит о том, что на этой стадии всё бесполезно??? Да я буду всё делать для того, чтобы продлить ему жизнь, пускай совсем на чуть-чуть.
Шансів на 4 стадії немає. Можна продовжити життя на кілька місяців, але чи є це життям в таких муках? Якщо буде така ситуація, то треба буде зробити все, щоб хвора людина отримала нормальні знеболювальні (навіть морфій) і дожила те, що їй залишилося без мук. Навіть це у нас зробити дуже непросто.

Я не хочу нікого образити, але, думаю, що збирання сотні тисяч євро при 4 стадії - це шарлатанство і обман тих людей, що дають гроші. При чому, що буде з тими пожертвами - теж риторичне питання. На прості операції у 8-100 тис. грн. щось волонтера не знайдеш, бо гроші дійсно підуть на операцію і який сенс бігати волонтерам? Тому їх і немає на такі речі.
__________________
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову (Карл Маркс)
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-04-2012, 08:15   #34
sunwheel
Ветеран
 
sunwheel's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 2,020
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
Шансів на 4 стадії немає. Можна продовжити життя на кілька місяців, але чи є це життям в таких муках? Якщо буде така ситуація, то треба буде зробити все, щоб хвора людина отримала нормальні знеболювальні (навіть морфій) і дожила те, що їй залишилося без мук. Навіть це у нас зробити дуже непросто.
доречі, до евтаназії ти як ставишся?
sunwheel не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-04-2012, 15:12   #35
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
Шансів на 4 стадії немає. Можна продовжити життя на кілька місяців, але чи є це життям в таких муках? Якщо буде така ситуація, то треба буде зробити все, щоб хвора людина отримала нормальні знеболювальні (навіть морфій) і дожила те, що їй залишилося без мук. Навіть це у нас зробити дуже непросто.

Я не хочу нікого образити, але, думаю, що збирання сотні тисяч євро при 4 стадії - це шарлатанство і обман тих людей, що дають гроші. При чому, що буде з тими пожертвами - теж риторичне питання. На прості операції у 8-100 тис. грн. щось волонтера не знайдеш, бо гроші дійсно підуть на операцію і який сенс бігати волонтерам? Тому їх і немає на такі речі.
Если не дай бог что-то случится с твоим ребенком, ну не дай бог ты его потеряешь, то не парься и забудь, ведь поиски отнимут у тебя драгоценное время и кучу денег, а шансов на то что найдешь не больше чем выжить с 4-й степенью.
Мы живем в больном мире
Prima не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-04-2012, 16:37   #36
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Prima Переглянути допис
Если не дай бог что-то случится с твоим ребенком, ну не дай бог ты его потеряешь, то не парься и забудь, ведь поиски отнимут у тебя драгоценное время и кучу денег, а шансов на то что найдешь не больше чем выжить с 4-й степенью.
Мы живем в больном мире
По моєму Ви переходите на особистості. Не варто.
----------------
По темі: в мене померла мати у 2008 році на 4 стадії онко. І я викинув грошей не одну тисячу доларів і все в пусту. Хоча знайомий врач онколог мені чітко сказав - хочеш бути "роздітим" - будеш, але нічого не зміниш.
__________________
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову (Карл Маркс)
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-04-2012, 16:41   #37
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
По темі: в мене померла мати у 2008 році на 4 стадії онко. І я викинув грошей не одну тисячу доларів і все в пусту.
То ты хочешь быть святым, а шоп другие были тварями?
Реально, тяжело понять людей с кропнутым мозгом.
Prima не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
помоги ребёнку


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 05:47. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024