Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 11-08-2012, 23:31   #1791
logs
Ветеран
 
Реєстрація: Jun 2012
Повідомлення: 2,052
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від DIMMka Переглянути допис
Від Дніпра до Вінніпегу, от як тікала Діректорія у вагоні люкс, так и мапу малювали "ще оттуточки буде трохи україни"
Карта з правої сторони зроблена при Гетьмані Скоропадському, який нікуди не тікав.
У нас трагічна історія, не треба тут прикалуватися. Не змогли відстояти незалежність і отримали через 12 років голодомори, а через 15 років репресії.
Я Вам нагадаю, що у 1937-1938 рр. у Вінниці було розстріляно 15-25 тис. вінничан. І той час, у Вінниці проживало менше 100 тис. людей. Масштаби вбивств можете собі уявити.
Німці, перед тим як відступати у 1943 році для підняття морального духу Вінничан почали розкопувати ці могили та показувати трупи.
Захоронення були там де зараз Центральний парк, Універмаг, на Барському шосе і т.д.
Attached Images
 
logs не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:34   #1792
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від logs Переглянути допис
Пріма, а тепер дивіться на дослідження росіян по генам українців
Нафига? Мне это совсем не интересно
А тебя не хватит удар, если при исследовании твоих генов, ты окажешься не украинцем? Или если окажется, что диплоидный набор хромосом у тебя не 46 как у всех украинцев, а 8? как у Drosophila melanogaster. Или, как вариант 60? как у Bos primigenius
Prima не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:35   #1793
DIMMka
Ветеран
 
DIMMka's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2006
Повідомлення: 2,021
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від logs Переглянути допис
Карта з правої сторони зроблена при Гетьмані Скоропадському, який нікуди не тікав.
У нас трагічна історія, не треба тут прикалуватися. Не змогли відстояти незалежність і отримали через 12 років голодомори, а через 15 років репресії.
Я Вам нагадаю, що у 1937-1938 рр. у Вінниці було розстріляно 15-25 тис. вінничан. І той час, у Вінниці проживало менше 100 тис. людей. Масштаби вбивств можете собі уявити.
Німці, перед тим як відступати у 1943 році для підняття морального духу Вінничан почали розкопувати ці могили та показувати трупи.
Захоронення були там де зараз Центральний парк, Універмаг, на Барському шосе і т.д.
А ви не перескакуйте. Скоропадського хто сюди привів? Хто тікав, коли їх червона армія погнала?
__________________
Патриотизм — разрушительная, психопатическая форма идиотизма
DIMMka не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:36   #1794
logs
Ветеран
 
Реєстрація: Jun 2012
Повідомлення: 2,052
За замовчуванням

Кому цікаво про Вінницю почитайте. Це навіть у США знають

http://www.golosiyiv.kiev.ua/region.php?id=58

Ідеологічні ігри навколо вінницьких подій тривали за часів «холодної війни». У вересні 1959 року один із комітетів американського конгресу провів слухання із питання вінницьких подій 1943 року. Вони не випадково були організовані відразу після візиту Микити Хрущова до США. Матеріали цих слухань були видані в США, причому кожна сторінка супроводжувалася колонтитулом «Злочини Хрущова».
logs не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:39   #1795
Prima
Гуру
 
Prima's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Повідомлення: 14,923
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від logs Переглянути допис
Кому цікаво про Вінницю почитайте. Це навіть у США знають
США цэ круть Рождение нового комплекса?
Prima не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:42   #1796
Ang
Писатель
 
Ang's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2006
Повідомлення: 347
За замовчуванням

Йопть...этот лохс...он местный долбоёбушка или кому на замену командирован....можэ хто шо знае?
Кумедия )))

Останній раз редагувалося Ang; 23:46.
Ang не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:42   #1797
logs
Ветеран
 
Реєстрація: Jun 2012
Повідомлення: 2,052
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від DIMMka Переглянути допис
А ви не перескакуйте. Скоропадського хто сюди привів? Хто тікав, коли їх червона армія погнала?
Дмитро! Я вже писав про національні риси українців. Може Ви не читали?
Якщо ні, то я нагадаю, що Маланюк вважає (і я з ним погоджуюсь), що найбільшою проблемою українців є відсутність почуття трагічного. Він ще в середині 20 століття писав, що українці з будь-якої трагедії роблять "кумедію".

І що ж Маланюк пише про українців:

polonia.org.ua/2003-6/konf/04_2005/noga.pdf

1. Українці мають еллінську жіночу та мрійливу натуру. Добре серце, емоційність, щирість та гостинність. В той же час, це ослаблює українців, часто роблячи з них рабів, смердів.
2. Українцям бракує почуття "трагічного". Не зважаючи на всю трагічність української історії, вони її зводять до "кумедії".
3. Потенціал українців великий, а вся біда його в надмірному спокої та розважливості.
4. Українцям необхідно усвідомити комплекс "малоросійства", яке плекається меншовартістю та простацтвом.
Чесно кажучи є над чим подумати і тепер ясно, чому у нас зараз така влада і чому у найближчі роки нічого не зміниться.

А що треба робити можете побачити тут http://forum.vn.ua/showpost.php?p=27...postcount=8999
logs не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:46   #1798
Dark
Гуру
 
Dark's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 4,787
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Ang Переглянути допис
можэ хто шо знае?
Филлник же.
__________________
И раны время лечит, время - лучший врач.



Dark не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:50   #1799
DIMMka
Ветеран
 
DIMMka's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2006
Повідомлення: 2,021
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від logs Переглянути допис
Дмитро! Я вже писав про національні риси українців. Може Ви не читали?
Я читав, я маю звичку спочатку читати чи слухати, потім говорити.
Але я ні хуя не розімію, чому ви на моє запитання щодо російського генерала , генерал-ад'ютанта Миколи ІІ намагаєтесь всунути якусь херню.
__________________
Патриотизм — разрушительная, психопатическая форма идиотизма
DIMMka не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-08-2012, 23:53   #1800
DIMMka
Ветеран
 
DIMMka's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2006
Повідомлення: 2,021
За замовчуванням

Вот такую карту прокомментируйте мне, и я буду понимать имеет ли смысл дальнейшая дискуссия.
Attached Images
 
__________________
Патриотизм — разрушительная, психопатическая форма идиотизма
DIMMka не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
ang воняет, mayster кретин, винторг - еврей?, где аня?, какая аня?, киселев головного мозга, киселев тупой, клуб добрых людей, на ком??, онекс все запоминает, онекс на месте, почему киселев дебил?


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 11:08. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024