![]() |
|
View Poll Results: У кого из форумчан есть знакомые , родственники, друзья, болевшие, болеющие ковид19: | |||
есть |
![]() ![]() ![]() ![]() |
11 | 37.93% |
нету |
![]() ![]() ![]() ![]() |
18 | 62.07% |
Ті, хто голосували: 29. You may not vote on this poll |
![]() |
|
Опції теми | Опції перегляду |
![]() |
#931 | ||
Писатель
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Vinnytsia
Повідомлення: 282
|
![]()
Скажу чесно, якби мені хтось сказав, що мої тези на форумі звучать, як риторика мракобісів-антивакцинаторів-ГМОфобів, я б зайнявся перечитуванням своїх текстів і всілякими самокопаннями, щоб не допустити такого сорому у майбутньому.
У вас, я розумію, це порівняння викликає відчуття, що вам обмежують свободу висловлювань. Дуже потішили порівнянням мене з продавцем, ніколи не вмів продавати))) Цитата:
![]() Цитата:
При чому тут провокація і вброс? На цім, пропоную дискусію закінчити, далі все-одно будемо тонути в самоповторах. Я сподіваюсь, комусь ваші і мої думки можуть стати у нагоді або змусять когось заглибитись у джерела і аргументовано написати у чому я і ви були не праві. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#932 |
Гигант мысли
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
|
![]()
Звісно, не знаеш. Пропоную, коли наступного разу будеш проводити аналітику відносно ГМО, включити до аналізу також це.
Сертифицирующая компания Natural Food Certifiers (США)заявила, что любой пищевой продукт, который произведен с использованием ГМО, не имеет права называться кошерным. Тоді можливо уникнеш висловлювань подібних цьому. |
![]() |
![]() |
![]() |
#933 |
Гигант мысли
|
![]()
У Вінницькій області підтвердили 4 випадки британського штаму коронавірусу. Нова мутація хвороби є більш заразнішою.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#934 |
Гуру
|
![]()
Мэр Винницы Сергей Моргунов заявил, что в городских больницах заняты все
реанимационные койки для больных коронавирусом, медики падают с ног из-за возросшей нагрузки. Заняты 709 койко-мест из 805. Это на 13 марта ! |
![]() |
![]() |
![]() |
#935 | |
Гигант мысли
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
|
![]() Цитата:
Как через месяц ситуации стабилизируется, можно будет ввести локдаун. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#936 |
Гуру
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 4,787
|
![]()
__________________
И раны время лечит, время - лучший врач.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#937 |
Ветеран
Реєстрація: Jun 2015
Повідомлення: 1,501
|
![]()
https://ua.korrespondent.net/city/ki...ovidoskeptykiv
Учасники акції в костюмах Ку-клукс-клану закликають не вірити в реальність загрози коронавірусу і протестують проти карантинних обмежень та вакцинації. На Михайлівській площі в Києві в суботу, 20 березня, триває акція противників карантину, які закликають не вірити в реальність пандемії коронавірусу, повідомляє видання Страна. Зазначається, що марш ковідоскептиків розпочався о 12:00 біля університету імені Шевченка. У ньому беруть участь кілька сотень людей. Учасники акції виступають "за права людини, за життя без масок, за вільний вибір медичного втручання, проти лжепандемії, всесвітнього концтабору і медичної диктатури". Організаторами акції вказані організації Захист Здоров'я Нації, Права людини і здоров'я нації і Стоп Фейк Пандемія. Учасники демонстрації пройшли до Софійської площі. Вони провели "зомбі-марш" і спалювали медичні маски. В руках у деяких учасників були плакати з написами "Вакцина = геноцид народу", "Стоп вакцинації", "Маю право дихати киснем" і інші. При цьому деякі учасники маршу були одягнені в костюми ув’язнених нацистських концтаборів, захисні медичні костюми з білими маскарадними масками і балахони Ку-клукс-клану. Також на вулицях Києва помітили автомобіль чорного кольору, з динаміків якого закликають не вірити в коронавірус. COVID-скептики розповідають, що вірус придумали політики для того, щоб люди менше контактували між собою і були менш згуртовані. |
![]() |
![]() |
![]() |
#938 |
Гигант мысли
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
|
![]()
А ведь некоторые думают что бессимптомно переболели ковидом. На самом деле у них повреждается мозг, как вот у митингующих.
Похоже нужно не только инфекционные больницы открывать, но и психбольницы новые. |
![]() |
![]() |
![]() |
#939 | |
Ветеран
Реєстрація: Jun 2015
Повідомлення: 1,501
|
![]() Цитата:
Психологический пресс по под которым уже год как находится человечество бесследно не пройдёт. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#940 |
Гуру
Реєстрація: Jan 2011
Повідомлення: 4,147
|
![]()
Докладываю, 16 сдал кровь на ковид антитела, результат положительный 10.38 имуноглобулин G(IgG) до 2019 nCOV. После болезни есть побочка не могу вдохнуть полной грудью, надышаться, сатурация 94-99.
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|