Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07-05-2024, 16:28   #1
Moytoy
Юзер
 
Moytoy's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2023
Повідомлення: 1
За замовчуванням Види страхування

Розкажіть мені які види страхування є в Україні. Що з них обов"язкове? Чи може людина обходитися взагалі без страховки?
Moytoy не на форумі   Reply With Quote
Старий 09-05-2024, 16:49   #2
Sal0Mand
Юзер
 
Sal0Mand's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2023
Повідомлення: 1
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Moytoy Переглянути допис
Розкажіть мені які види страхування є в Україні. Що з них обов"язкове? Чи може людина обходитися взагалі без страховки?
В Україні існує кілька видів обов'язкового страхування, прописаних на законодавчому рівні. Перш за все, це автоцивілка чи ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності). Вона покриває збитки, завдані третім особам в результаті ДТП. Для всіх водіїв вона є обов'язковою.

Також до переліку обов'язкових страховок входить державне страхування життя та здоров'я військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, державних службовців та деяких інших категорій громадян.

Крім того, існують види страхування, обов'язкові для певних видів діяльності. Наприклад, авіаційне страхування для авіаперевізників, страхування відповідальності операторів ядерних установок, страхування професійної відповідальності для окремих професій (адвокатів, нотаріусів тощо).

Утім, більшість видів страхування в Україні носять добровільний характер. Це медичне, майнове, страхування туристів та ін. Кожен громадянин вільний самостійно обирати, які ризики йому застрахувати, а від яких відмовитися.

Хоча, чесно кажучи, повністю обходитися без страховок усе ж таки не варто. Адже ніхто не застрахований від нещасних випадків, хвороб чи форс-мажорів. А компенсувати їх наслідки власним коштом буває нереально дорого. Прочитайте Які обов'язкові страховки діють в Україні? і будете знати що вам краще застрахувати.
Sal0Mand не на форумі   Reply With Quote
Старий 10-05-2024, 10:49   #3
Marvei
Юзер
 
Marvei's Avatar
 
Реєстрація: May 2024
Повідомлення: 0
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Moytoy Переглянути допис
Розкажіть мені які види страхування є в Україні. Що з них обов"язкове? Чи може людина обходитися взагалі без страховки?
Напевно що варто зі страховими компаніями консультуватись по таким питанням
Marvei не на форумі   Reply With Quote
Старий 10-05-2024, 11:09   #4
AnnushKa
Юзер
 
AnnushKa's Avatar
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 23
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Moytoy Переглянути допис
Розкажіть мені які види страхування є в Україні. Що з них обов"язкове? Чи може людина обходитися взагалі без страховки?
Вам правильно усе вище написали! Лише представники страхової компанії зможуть вам надати вичерпну інформацію щодо можливих видів страхування та варіантах їх оформлення. Точно знаю, що страхова група ТАС може вас в цьому питанні якісно проконсультувати
AnnushKa не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 19:24. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024